قوانین ثروت یک فریب است؟ 6 قانون ثروت که باید بدانیم چیست؟

قوانین ثروت

 

قوانین ثروت چیست؟ اصول ثروتمند شدن کدام اند؟ 6 قانون ثروت که میتوانند زندگی ما را از این رو به آن رو کنند کدام اند؟ آیا میتوانیم با همین درآمدی که داریم به ثروت برسیم یا باید معجزه ای اتفاق بیافتد؟

اگر شما هم دوست دارید به استقلال مالی برسید و بدانید با همین ویژگی ها و امکاناتی که دارید چطور میتوان به ثروت و پول رسید، لازم است قوانین ثروت را بشناسید، پس تا انتهای این مقاله با من همسفر شوید تا افق موفقیت را با هم ببینیم.

پیش نیاز قوانین ثروت و رسیدن به موفقیت و استقلال مالی به ترتیب داشتن شغل و کار مناسب، دانش فروش و بازاریابی، احساس ارزشمندی و رضایت درونی برای سرمایه گذاری و تلاش، اعتماد به خود برای موفقیت و سرمایه گذاری، اعتقاد به مناسب بودن شرایط و موارد اینچنینی است که برای آن میتوانید از آموزش های زیر بهره مند شوید:

در حقیقت قبل از آشنایی و حتی توجه به قوانین ثروت ابتدا ما باید یک منبع درآمدی داشته باشیم، اصول بازاریابی و افزایش فروش را برای افزایش درآمد بشناسیم و از نظر ذهنی با افزایش و بهبود عزت و اعتماد به نفس آمادگی موفق شدن را داشته باشیم و بتوانیم با قوانین باورها انگیزه کافی را در مسیر ثروتمند شدن حفظ کنیم.

 

یک فرصت ویژه

پول و ثروت زیاد فقط از شغل آدم میاد، بقیش مزخرفاتی هست که برامون نون و آب نمیشه!
اگر تو هم رویای این را داری که از راه درست و حلال به پول برسی، همین الان دوره مسیر کسب ثروت را بررسی کن:

 

 

قوانین ثروت چیست؟

قوانین ثروت مجموعه ای از اصول است که افراد را در مدیریت منابع مالی و ایجاد ثروت راهنمایی می کند. این قوانین مبتنی بر تجربیات کارآفرینان، سرمایه گذاران و مشاوران مالی موفق هستند.

قوانین ثروت چارچوبی را برای افراد فراهم می کنند تا تصمیمات آگاهانه در مورد پول خود بگیرند، از دام های رایج مالی اجتناب کنند و به اهداف مالی خود دست یابند.

 

تیشرت مردانه

 

 

در ادامه این مقاله، ما در مورد قوانین ثروت و چگونگی کمک به افراد در ساخت و نگهداری ثروت در طول زمان بحث خواهیم کرد.

 

6 قانون ثروت که زندگی ما را متحول میکند

برای رسیدن به ثروت مناسب در زمان معقول و با انرژی و مهارت هایی که داریم نیاز است که 6 مورد از قوانین ثروت که زندگی ما متحول میکند را با هم و با زبان ساده بررسی کنیم:

 

1. دخل و خرجت به هم بخونه!

اولین قانون ثروت این است که کمتر از درآمد خود خرج کنید. این قانون شاید در نگاه اول بدیهی به نظر برسد، اما این یک اصل اساسی است که بسیاری از افراد از آن پیروی نمی کنند.

خرج کردن بیشتر از درآمد شما می تواند منجر به بدهی شود، که بازپرداخت آن دشوار است و می تواند مانع از توانایی شما برای ایجاد ثروت شود. برای پیروی از این قانون، ما باید دفتر یاد داشتی از درآمدها و هزینه های خود ایجاد کنیم تا درآمد و هزینه های خود را ردیابی کنیم و مطمئن شویم که هزینه های ما بیشتر از درآمد ما نباشد.

پیروی از این قانون اگرچه مستلزم نظم و انضباط و خودکنترلی است، اما برای دستیابی به موفقیت مالی بلندمدت ضروری است.

 

 

آموزش دیجیتال مارکتینگ

 

 

2. وقتی جیک جیک مستونت هست، فکر زمستونت باش!

دومین قانون از قوانین ثروت، پس انداز و سرمایه گذاری منظم است. پس انداز و سرمایه گذاری برای ایجاد ثروت در طول زمان ضروری است. با پس انداز بخشی از درآمد و سرمایه گذاری عاقلانه در آن، می توانید ثروت خود را افزایش دهید و امنیت مالی خود را افزایش دهید.

پیروی از این بخش از قوانین ثروت مستلزم تعیین اهداف مالی و تدوین برنامه ای برای دستیابی به آنها است. افراد باید حداقل 10 درصد از درآمد خود را پس انداز کنند و در یک سبد متنوع از طلا، سکه، اوراق قرضه، زمین و سایر دارایی ها سرمایه گذاری کنند. این کار به کاهش ریسک و به حداقل رساندن تأثیر نوسانات بازار بر سرمایه گذاری شما کمک می کند.

برای اینکه بتوانید به این قانون ثروت عمل کنید لازم است که ابتدا اهداف مالی را برای خود تعیین کنید و سپس با برنامه ریزی و اختصاص زمان مناسب اولا به دنبال فرصت های سرمایه گذاری بروید و دوما با سرمایه گذاری در بهترین فرصت های ممکن، یک گام به ثروتمند شدن نزدیکتر شوید که این امر مستلزم یادگیری 3 گانه فوق العاده زیر است:

  1. آموزش هدف گذاری
  2. آموزش مدیریت زمان
  3. آموزش برنامه ریزی

بعد از مطالعه 3 گانه فوق العاده بالا میتوانیم برای اهداف مالی – سرمایه گذاری خود با برنامه ریزی زمانی را اختصاص دهیم و هر روز و هر لحظه خود را صرف ثروتمندتر شدن نماییم.

 

 

آموزش تبلیغ نویسی

 

 

3. نه به بدهی

سومین مورد از قوانین ثروت نه به بدهی یا دوری از بدهی است. بدهی می تواند مانع بزرگی برای ایجاد ثروت باشد. سطوح بالای بدهی می تواند پس انداز و سرمایه گذاری را دشوار کند و انعطاف پذیری مالی شما را محدود کند.

برای اجتناب از بدهی، افراد باید در نظر داشته باشند که بدهی های خود را در سریع ترین زمان ممکن پرداخت کنند و از قرض گرفتن پول جدید خودداری کنند مگر اینکه کاملاً ضروری باشد.

عمل به این قانون ثروت علاوه بر نیاز به نظم و انضباط نیاز به زندگی و خرج کردن در حد توان شما دارد و اگرچه شاید همه ما در زندگی آرزوی داشتن فلان ماشین را داشته ایم اما برای دستیابی به آزادی مالی و رسیدن به هدف ثروتمند شدن، ضروری است.

 

 

بهترین هاست ایرانی

 

 

4. ریسکت را از بین ببر!

چهارمین مورد از قوانین ثروت، تنوع در سرمایه گذاری است. تنوع برای کاهش ریسک و به حداکثر رساندن بازده ضروری است. با سرمایه گذاری در سبد دارایی های متنوع، می توانید ریسک خود را در انواع مختلف سرمایه گذاری تقسیم کنید و تاثیر نوسانات بازار را بر سبد خود به حداقل برسانید.

عمل به این مورد مستلزم درک درست و کافی گزینه های مختلف سرمایه گذاری و تمایل به ریسک های حساب شده است.

به خصوص در کشورهایی که تورم به صورت لحظه ای در حال افزایش است و تقریبا هیچگونه ثبات اقتصادی وجود ندارد، سرمایه گذاری در چند بخش میتواند ما را از ترکیدن حباب های قیمتی و ترکش های جبران ناپذیر آن نجات دهد پس شاید مهمترین گزینه در این لیست از قوانین ثروت، همین سرمایه گذاری در فرصت های گوناگون است.

 

 

کسب درآمد با گوشی

 

5. روش حساب کن!

بخش پنجم قوانین ثروت اختصاص دارد به آموزش و مشاوره! در یک کلام به دنبال آموزش و مشاوره خوب باشید. مشاوران مالی و سایر متخصصان می توانند مشاوره و راهنمایی های ارزشمندی در مورد مدیریت امور مالی و ایجاد ثروت ارائه دهند.

با جستجوی مشاوره خوب، می توانید از دام های رایج مالی جلوگیری کنید و تصمیمات آگاهانه ای در مورد پول خود بگیرید. این امر مستلزم انجام تحقیقات و انتخاب مشاوران و متخصصانی است که شهرت خوبی دارند و سابقه موفقیت دارند.

شما میتوانید با مطالعه و استفاده از آموزش های رایگان ب‌م‌م هر روز به دانش خود بیافزایید و با شرکت در دوره های مهارت محور و ثروت ساز ما و گرفتن مشاوره خصوصی در صورت داشتن کسبوکار، سریعتر به موفقیت و ثروتی که لایقش هستید برسید.

برای شروع به شما توصیه میکنم ابتدا در دوره مسیر کسب ثروت شرکت نمایید.

 

 

آموزش تولید محتوا

 

 

 

6. نیزه دو شاخت را یادت نره!

قوانین ثروت بدون داشتن نیزه دو شاخ بی معنی است! یک شاخ نظم و شاخ دیگر صیر.

در اصل ششمین قانون ثروت این است که صبور و منظم باشید. ساختن ثروت زمان میبرد و نیاز به نظم و صبر دارد.

عمل به این قانون مستلزم تعیین اهداف بلند مدت و پایبندی به برنامه خود حتی در مواجهه با نوسانات بازار و سایر چالش ها است.

برای اینکه بتوانیم تعهد قوی به اهداف مالی خود داشته باشیم، باید تمایل کافی به فداکاری در کوتاه مدت برای موفقیت مالی در بلند مدت داشته باشیم.

 

 

آموزش وبینار

 

 

قوانین ثروت چارچوبی را برای افراد فراهم می کند تا بتوانند امور مالی خود را مدیریت کنند و در طول زمان ثروت بسازند. با پیروی از این اصول، افراد می توانند از دام های رایج مالی اجتناب کنند، تصمیمات آگاهانه ای در مورد پول خود بگیرند و به اهداف مالی خود دست یابند.

نکته کلیدی این است که منظم، صبور و مایل به فداکاری در کوتاه مدت برای موفقیت مالی بلندمدت باشید. با فداکاری و سخت کوشی، هر کسی می تواند ثروت بسازد و به آزادی مالی دست یابد.

 

لازم است بگوییم که کتابی تحت عنوان قوانین ثروت اثر ریچارد تمپلر (+) وجود دارد که در تهیه این آموزش به آن توجه شده است و همچنین اساتید خارجی مثل کوین ترودو قبلا در مورد این موارد صحبت کرده اند که لازم است بگوییم در این مقاله از نظرات این افراد بهره گرفته ایم و سعی کرده ایم با زبانی خودمانی تر، ایرانیزه کردن مطالب و تکمیل آن با تجربیات خودمان این مقاله را تهیه نمایی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *