کسب درآمد با گوشی یک فریب است!؟ 4 مهارت ذهنی عجیب برای اینکار!

کسب درآمد با گوشی

کسب درآمد با گوشی یک فریب است؟ آیا میتوانیم با استفاده از گوشی موبایل خود کسب درآمد کنیم؟ چه مهارت هایی برای درآمدزایی با موبایل نیاز است؟ بهترین ایده کسب درآمد با گوشی چیست؟

اگر به دنبال بهترین شغل هستید و میخواهید یک شغل خانگی داشته باشید که از اتاق خواب یا حتی رختخواب درآمدزایی کنید و ساعت کارتان دست خودتان باشد یا همین الان شعلی دارید ولی به فکر پیدا کردن شغل دوم یا حتی راه‌های افزایش درآمد خود بدون صرف هزینه زیاد هستید، کسب درآمد با گوشی دقیقا مناسب شماست. پس فقط کافی است تا آخر این مقاله همراه من باشید.

در این مقاله یاد میگیرید که چطور وارد دنیای کارآفرنی از خانه خودتان و فقط با گوشی موبایل شوید. دقت کنید که این مقاله ترجمه مقاله‌های خارجی نیست و تمامی روش‌ها و راه‌هایی که به شما گفته میشود توسط ایرانی‌ها ( با تمام فرصت‌ها و البته محدودیت‌های موجود برای استارت آپ‌ها ) به نتیجه رسیده است!

مهم نیست که شما کدام یک از ایده های کسب درآمد با گوشی را انتخاب میکنید، با توجه به اینکه این روش درآمدزایی کمی با سرشت آدمی و کارهایی که انسان‌ها در طول زمان و در گذشته انجام میداده‌اند متفاوت است، شما باید بتوانید اولا هیجانات خود را با اسفاده از مقاله هوش هیجانی کنترل کنید، دوما زمان خود را با استفاده از آموزش مدیریت زمان کنترل کنید تا سرگرم بازی با گوشی خود نشوید و در نهایت برای بهبود مهارت صحبت کردن مقاله آموزش فن بیان را مطالعه نمایید.

 

 

کسب درآمد با گوشی

 

 

 

کسب درآمد با گوشی برای افراد مختلف

با توجه به اینکه نحوه درآمد و اشتغالزایی افراد با توجه به جنسیت، شرایط روحی، تیپ شخصیتی، مدرک و… میتواند متفاوت باشد در ابتدا و حتی قبل از بررسی برترین ایذده های کسب درآمد از گوشی موبایل به شما توصیه میکنم که بر اساس ویژگی شخصیتی و شرایط خود آموزش‌ها، مقاله‌ها و پیشنهادهای زیر را مد نظر قرار دهید:

  • اگر شما بانویی هستید که قصد کسب درآمد با گوشی در خانه را دارید: حتما حتی قبل از مطالعه این مقاله، بهترین شغل برای خانم ها را بررسی نمایید تا با توجه به شرایط بانوان در ایران و بر اساس ویژی‌های شخصیتی – فرهنگی بتوانید بهتر برای آینده شغلی خود تصمیم بگیرید.
  • اگر شما فردی درونگرا و خجالتی هستید و میخواهید با کسب درآمد از گوشی به موفقیت و پول برسید: به شما پیشنهاد میکنیم در کنار مطالعه این مقاله، آموزش شغل مناسب افراد درونگرا را هم مشاهده نمایید تا بتوانید هرچه سریعتر بهترین انتخاب را داشته باشید.
  • اگر شما فردی برونگرا و اجتماعی هستید و قصد دارید با کسب درآمد از گوشی و در منزل خود به پول برسید: به شما پیشنهاد میکنیم در کنار این آموزش، راهنمای شغل مناسب افراد برونگرا را هم بررسی نمایید تا بتوانید گزینه مناسبتری برای خود انتخاب نمایید.
  • تیپ شخصیتی ENFJ: اگر شما تست‌های مربوط به شخصیت شناسی mbti را داده اید (+) و میدانید که تیپ شخصیتی شما ENFJ است، همین الان مقاله بهترین شغل ENFJ را مطالعه نمایید تا بتوانید بهترین راه برای کسب درآمد با گوشی را برای خود پیدا کنید.
  • مهندس: با توجه به اینکه درصد زیادی از افرادی که مهندسی میخوانند با وجود قابلیت‌ها و تلاش‌هایشان، راه درآمدی مشخص و قابل اعتمادی ندارند ما به ترتیب به شما پیشنهاد میکنیم مقاله‌های شغل مهندسی ( برای همه مهندسان )، شغل برق ( برای برقکاران و مهندسان برق )، شغل برق قدرت و در نهایت شغل مهندسی مکانیک را مطالعه کرده تا بدانید راه کسسب درآمد با گوشی موبایل برای شما چگونه است.

با توجه به شرایط شخصیتی، اجتماعی و مدرکی بعد از مطالعه مقاله‌های بالا حالا نوبت به اصل مبحث کسب درآمد با گوشی میرسیم. کافی است که ما بخواهیم و آموزش لازم را ببینیم و با اعتماد به نفس پول دربیاوریم!

 

 

کوکی چیست

 

 

 

آیا ” کسب درآمد با گوشی ” یک فریب است؟

مانند هر فعالیت دیگری احتمالا محدودیت‌ها و البته بهانه‌هایی ممکن است بیاوریم که من گوشی آیفون جدید را ندارم که بخواهم با آن کار کنم! مگر میشود با گوشی پول درآورد؟ اگر قرار بود هر کسی با گوشی پول در بیاورد که دیگر کسی سر کار نمیرفت صبح تا شب دنبال یک لقمه نون بدود! و بهانه تراشی‌هایی مثل این که مطمئنا برای هر کاری که تازه میخواهیم شروع کنیم به ذهنمان میرسد و به نوعی مانع فعالیت و موفقیت ما میشود.

شاید بزرگترین عامل عدم موفقیت همه ما در اکثر کارها و اهداف زندگی این باشد که اول که میخواهیم وارد مسیر موفقیت شویم کلی ذوق و شوق داریم که این هدف من است، خداراشکر مسیرم را پیدا کردم و مثلا شاید قبل از مطالعه این مقاله با خود گفته باشید که خداراشکر ایول قرار است با کسب درآمد با گوشی بالخره منم به یک نون و نوایی برسم، اما سریع و بعد از خواندن ایده‌ها ذهنتان شروع کند به دلیل تراشی که این‌ها همش تخیل است، تو برای این کارها ساخته نشده‌ای!

شاید! شاید شما برای کسب درآمد با گوشی فرد مناسبی نباشید شاید سرنوشت و نوع شخصیت شما به گونه‌ای باشد که مثلا در کارگری بتوانید موفق شوید، به هر حال کسی از آینده و تقدیر خود خبر ندارد. اما میخواهم با شما کمی در مورد کارکرد مغز صحبت کنم که چرا ذهنمان برای عدم فعالیت ساخته شده است:

 

 

آموزش تبلیغات

 

 

 

بزرگترین مانع ذهن ماست!

در حالی که ما داریم برای کسب درآمد با گوشی ایده‌ها را بررسی میکنیم، متاسفانه گاهی یادمان میرود که گذشتگان و اجداد ما در چه شرایطی زندگی میکردند. شرایط برای آن‌ها فقط یک چیز بود: ” خطر “.

خطر حمله حیوانات وحشی، خطر حمله قبایل دیگر، خطر ریزش کوه و… آنقدر خطر وجود داشت که هر لحظه ممکن بود لحظه مرگ اجداد ما باشد. تازه باید این را در نظر بگیریم که آموزش هم وجود نداشت یعنی ذهن باید به تنهایی تصمیم میگرفت که قدم بعدی من برای زنده ماندن چه باید باشد.

همان ذهنی که سال‌ها یاد گرفته جهان خطرناک است و باید در اکثر شرایط برای زنده ماندن فرار کرد، حالا به فکر هدف‌های ناشناخته و جدیدی مثل کسب درآمد با گوشی افتاده و میخواهد با اصل اولیه خود یعنی بهتر است در برابر ناشناخته‌ها فرار کنی مبارزه کند.

حال سوال اساسی این است که برای قدم گذاشتن در راه‌های جدیدی مثل کسب درآمد باگوشی، چطور میتوانیم ساختار اساسی ذهن که مطمئنا غیر قابل تغییر است را به نوعی دور بزنیم تا مدام با منفی بافی و دلایل مزخرف ما را منصرف نکند؟

 

 

 

بهترین کوتاه کننده لینک

 

 

مقابله با افکار مانع کسب درآمد با گوشی

برای اینکه بتوانیم ذهن خود را از محدودیت‌ها و افکاری که اطرافیان، جامعه و از همه مهمتر خودمان برای کسب درآمد با گوشی تراشیده‌ایم باید به ترتیب مهارت‌های زیر را در خود پرورش دهیم.

 

1. احساس ارزشمندی

اگر ما خودمان را ارزشمند ندانیم چطور میتوانیم حتی به کسب درآمد فکر کنیم؟ چطور میتوانیم امید داشته باشیم که موفق میشویم وقتی مدام در ذهنمان خودمان را میکوبیم و میگوییم تو هیچی نمیشوی، خاک تو سرت که داری وقت تلف میکنی و جملات منفی مثل این؟

برای اینکه بتوانیم احساس ارزشمندی کنیم تا در هر کاری از جمله کسب درآمد با گوشی با امید قدم برداریم و حداقل از مسیر لذت ببریم و بهترینِ خودمان را برای تلاش کردن بگذاریم باید حتما برای افزایش و بهبود عزت نفس خود زمان بگذاریم. برای این کار کافی است آموزش عزت نفس را مشاهده نمایید.

 

 

2. خودباوری

خیلی از افراد به صورت خودکار مثلا متخصص اینستاگرام هستند و میتوانند به راحتی اینستاگرام افراد و یا شرکت‌ها را مدیریت کنند ولی به دلیل عدم خودباوری و اینکه به خود اطمینان ندارند هیچگاه به خود اجازه نمیدهند که برای مثلا ادمینی ایینستاگرام درخواست دهند.

باید دقت کنیم که خود باوری و اعتماد به نفس فقط برای موفقیت در کسب درآمد با گوشی و یا حتی کلا شغل انتخابی ما اثر ندارد و برای موفقیت در هر زمینه‌ای مثلا ایجاد رابطه درست و هر زمینه دیگری اثرگذار است.

برای اینکه بتوانید با خودباوری و اعتماد به نفس بالا از گوشی خود پول دربیاورید و راه و رسم کسب درآمد با گوشی را یاد بگیرید لازم است آموزش اعتماد به نفس را مطالعه و به راهکارهای آن به صورا دقیق عمل نمایید تا بتوانید به آن چیزی که میخواهید برسید.

 

 

 

3. زمان

یکی از بزرگترین چالش‌های افرادی که قصد کسب درآمد با گوشی، راه‌اندازی کار در منزل یا کلا راه اندازی کسب و کار شخصی غیر کارمندی و فریلنسری را دارند، این است که معمولا حساب و کتاب زمان از دستشان در میرود!

اگر تازه میخواهید کار فریلنسری بکنید و فریلنسر (آزادکار) شوید ممکن است یک ماه بگذرد و ببینید فقط وقت خود را تلف کرده‌اید و حتی به این نتیجه برسید که ای کاش رفته بودم کارمند شده بودم تا حداقل در این یک ماه چند میلیونی در می‌آوردم!

برای اینکه بتوانید در هر کسب و کاری (از جمله درآمدزایی با گوشی وبایل) موفق شوید باید حساب و کتاب زمانتان را به دست بگیرید. برای این کار کافی است مقاله آموزش مدیریت زمان ب‌م‌م را مطالعه نمایید تا با یادگیری تکنیک‌های فوق العاده در زمان کمتری به موفقیت بیشتری برسید!

 

 

 

4. کنترل هیجان

یکی از بزرگتریمن چالش‌های افرادی که در خانه کار میکنند و مثلا قصد کسب درآمد با گوشی را دارند این است که به دلیل تعامل کم با افراد دیگر به قول معروف بی اعصاب میشوند و ممکن است به مرور زمان به مریضی‌ها و چالش‌های روحی روانی مثل گوشه گیری، افسردگی و مواردی مثل این دچار شوند.

برای اینکه بتوانید با این چالش‌ها مقابله کنید و به راحتی فقط به فکر پول درآوردن باشید نه سر و کله زدن به فکر و خیال‌های منفی و عذاب آور کافی است دو آموزش فوق‌العاده آموزش هوش هیجانی و آموزش کنترل خشم را نشاهده نمایید تا هر چه سریعتر به مقصود و خواسته خود که همان پول درآوردن با گوشی است، برسید.

 

 

 

 

برای پاسخ به این سوال اساسی و همچنین بهترین ایده‌های کسب درآمد با گوشی منتظر بمانید تا در روزهای آینده با پاسخ‌های عجیب و کاربردی، شگفت زده شوید و به چنان موفقیتی برسید که هرگز باور نمیکردید!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *