بهترین کتاب بازاریابی از نگاه سایت ب‌م‌م | فقط 5 تا

بهترین کتاب بازاریابی

 

 

بهترین کتاب بازاریابی چیست؟ بهترین کتاب جذب مشتری چیست؟ بهترین سایت یا فروشگاه برای خرید کتاب بازاریابی چیست؟ چرا بهترین کتاب بازاریابی وجود ندارد؟ بهترین کتاب فروش چیست؟ بهترین کتاب بازاریابی چریکی چیست؟

اگر شما هم مثل من عاشق بازاریابی، فروش و مطالعه کتاب های جذاب و به درد بخور هستید ولی نمیدانید بهترین کتاب بازاریابی چیست تا در وقتتان صرفه جویی شود پیشنهاد میکنم تا آخر این نوشته فوق العاده را بخوانید و البته از مقالات فوق العاده ما در زمینه بازاریابی غافل نشوید:

 

این یک مقاله فوق العاده است، که با تمام مقالات معرفی کتاب سطح وب متفاوت است! بهترین کتاب بازاریابی از دید ما کمی متفاوت با چیزی است که احتمالا خوانده و شنیده‌اید، پس تا آخر این مقاله همراه ما بمانید تا شگفت زده شوید!

همچنین اگر دغدغه شما جذب مخاطب و مشتری است به شما پیشنهاد میکنیم که بعد از آموزش تبلیغات برای جذب مخاطب بیشتر آموزش تبلیغ نویسی را مشاهده کرده تا بتوانید با کمک تکنیک ها و ترفندهای اختصاصی ب‌م‌م بتوانید افراد زیادی را با کسب و کار و خدمات خود آشنا و فروش خود را افزایش دهید!

 

احتمالا شمایی که در حال مطالعه مقاله بهترین کتاب بازاریابی هستید یا میخواهید مشغول به شغل های ویزیتوری، فروشندگی یا بازاریابی شوید یا قصد راه اندازی استارت آپ خود را دارید و یا به نوعی مشغول به کارآفرینی هستید و میخواهید مشتریان بیشتری برای کسب و کار خود پیدا کنید.

 

به هر حال تفاوتی ندارد و در هر صورت شما تبریک میگوییم که در حال مطالعه این مقاله ارزشمند هستید و به شما قول میدهیم کتاب‌های معرفی شده در صورت مطالعه و یادگیری، وضیت شما را متحول میکند.

 

در این مقاله میخواهیم به شما کتاب هایی را معرفی کنیم که وضعیت درآمد و جذب مشتری شما را دگرگون کند. همچنین به شما پیشنهاد میکنیم مقاله های آموزش فروش و کتاب تدریس را مطالعه نمایید.

 

 

بهترین کتاب های بازاریابی

 

 

همچنین اگر قصد فعالیت و جذب مشتری در فضای آنلاین را دارید به ترتیب طراحی سایت آموزشی، دیجیتال مارکتینگ، آموزش ایمیل مارکتینگ، آموزش سئو، کوتاه کننده لینک و بک لینک را مطالعه نمایید تا در کنار بهترین کتاب بازاریابی بتوانید از آموزش‌ها و تجربیات به روز و لایرانی نیز بهره‌مند شوید.

 

به شما توصیه میکنم که برای موفقیت در زندگی شخصی و کسب و کار آموزش فن بیان، آموزش هوش هیجانی و آموزش مدیریت زمان ب م م را بلافاصله در کنار مطالعه بهترین کتاب بازاریابی مطالعه نمایید تا اولا بتوانید در مذاکره، گفت‌وگو و ارتباط برقرا کردت با دیگرام موفق شوید، دوما بتوانید هیجانات خود را در مسیر موفقیت کنترل کنید و در نهایت بتوانید با تقسیم زمان خود به کارهای مهم و مطالعه این کتاب ها برسید.

 

خیلی از اوقات میبینیم و میشنویم که مدعیان بازاریابی و سایت های خارجی میگویند بهترین کتاب بازاریابی فلان کتاب است، این کتاب معجزه است و با خواندن آن وضعیت شما متحول میشود. اگر همچین چیزی را از کسی شنیدید یا در سایتی چنین مطلبی را خواندید بلافاصله صحنه را ترک کنید!

 

ما در اینجا کتاب بازاریابی دم دستی کم ارزشی مثل کتاب های برایان تریسی و… معرفی نمیکنیم. اینجا جایی است که شما با بهترین کتاب های بازاریابی آشنا میشوید تا واقعا بتوانید کسبوکار خود را متحول کنید.

 

یک فرصت ویژه

نمیخوای یاد بگیری چند تومن، کجا، چه تبلیغی بری که مشتری زیادِ دست به نقد، جذب کنی؟
دوره زیر بازاریابیت را متحول میکنه! بررسیش که ضرر نداره، همین الان بررسیش کن:

 

بهترین کتاب بازاریابی وجود ندارد!

بازاریابی یک شاخه ای از علم است. آیا شما تا کنون شنیده‌اید که کسی بگوید بهترین کتاب فیزیک چیست؟ بهترین کتاب شیمی چیست؟ و… حتما جواب خیر است و اگر کسی این سوال را بپرسد حتما او را در بهترین حالت یک فرد ناآگاه میدانند. همچنین ما میدانیم که پیچیدگی مطالب در علوم انسانی تا حد بسیار زیادی پیچیده تر و فهم آن سنگین تر است.

 

خب پس تکلیف چیست؟ برای افزایش و بهبود عملکرد، چه کتاب بازاریابی را مطالعه کنیم؟

 

ChatGPT

 

همانطور که در شاخه های دیگر علم مثلا فیزیک میگوییم بهترین کتاب در زمینه دینامیک سیالات چیست باید بپرسیم مثلا بهترین کتاب بازاریابی برای جذب مشتری از طریق سئو چیست؟

 

به عبارت دیگر ما باید برای هر بخش ببینیم چه کتابی برای مطالعه جذب و تبدیل مشتری مناسب است!

 

پس ما در ب م م برای اینکه بتوانیم بهترین نتیجه را بگیریم برای هر بخش از سفر مشتری و تبدیل او از یک غریبه به یک مشتری حامی برترین کتاب ها را معرفی کرده‌ایم.

 

 

 

 

آموزش رایگان بازاریابی

 

 

 

 

بهترین کتاب برای آشنایی با کلیات دنیای بازاریابی

شاید بتوانیم بگوییم بهترین انتخاب برای آشنایی با دنیای مارکتینگ، کتاب مدیریت بازاریابی فیلیپ کاتلر (سایتش) است. احتمالا اگر اینترنت و گوگل را زیر و رو کنید تقریبا هر سایت و فردی که خواسته کتابی معرفی کند، این کتاب را معرفی کرده است.

 

 

مطالعه این کتاب ضروری است ولی خواندن فقط این کتاب شما را به یک متوهم مثل اکثر مدرسینی که تازه وارد دنیای تدریس بازاریابی شده‌اند، تبدیل میکند. این کتاب خوب است؟ بله! آیا به ما کمک میکند؟ بله؟ خواندنش ضروری است؟ بله! آیا کافی است؟ قطعا خیر!

 

 

برای خرید روی لینک رو به رو کلیک کنید:  خرید

 

 

بخش هایی از کتاب مدیریت بازاریابی کاتلر به عنوان بهترین کتاب بازاریابی را در زیر با هم بخوانیم:

دنیای امروز به سرعت در حال حرکت و تغییر است. بحران اقتصادی منجر به یک محیط اقتصادی نامطمئن شده که در آن مصرف کنندگان هنگام خرج کردن پول خود دقت بیشتری می کنند. رونق فناوری‌های عصر دیجیتال منجر به افزایش ارتباطات و اطلاعات شده و به بازاریابان راه های جدیدی برای کشف و دنبال کردن مشتریان و ایجاد محصولات بر اساس نیازهای آنها ارائه می دهد.

چه محصولی!؟

بعد از آشنایی با کلیات بازاریابی، بلافاصله و در اولین قدم باید یاد بگیریم چه خدمات یا محصولی را برای فروش تولید و تهیه کنیم تا خوب بفروشد و اصلا بشود برای آن بازاریابی کرد.

 

 

برای این منظور به شما کتاب فوق العاده قلاب را معرفی می کنیم. کتاب قلاب به شما کمک میکند تا بدانید مردم با چه معیارهایی خرید میکنند، آیا محصولی که در نظر دارید قابلیت فروش زیاد و ویروسی شدن را دارد یا خیر.

 

 

بخشی از کتاب قلاب به عنوان بهترین کتاب بازاریابی:

اما برای تغییر رویکرد ادراک کاربران از رفتار باید تغییر کند. اصل روانشناسی‌ ای به نام # تشدید تعهد وجود دارد که ثابت شده است میتواند ذهن ما را وادار به همه جو کار خنده داری بکند. قدرت تعهد باعث میشود برخی افراد آن قدر بازی رایانه ای بکنند تا افقی شوند و بمیرند.

برای خرید این کتاب بازاریابی روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید

 

 

آموزش فن بیان

 

بهترین کتاب برای انتخاب بستر بازاریابی

زمان، سرمایه و انرژی ما محدود است پس باید یاد بگیرید دقیقا مشتری را از کجا پیدا کنید؟ یکی از بزرگترین دغدغه های هر کسب و کار انتخاب و پیدا کردن بستری است که با کمترین هزینه بیشترین “مشتری پول بده” را پیدا کند.

 

اگر میخواهید شیوه ها و بستر های مختلف بازاریابی را بهتر بشناسید تا بهترین انتخاب را برای کسب و کار و یا استارت آپ خود داشته باشید، بهترین کتاب بازاریابی در این زمینه کتاب “جذب” است.

 

در این کتاب ارزشمند ما با روش های مختلف کشف و جذب مشتری آشنا میشویم، مزایا و معایب هر کدام را میشناسیم تا در نهایت بتوانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم.

 

در بخشی از کتاب جذب به عنوان بهترین کتاب بازاریابی آمده است:

بهره گیری از منابع مهندسی، یک راه بسیار پر استفاده و رایج برای جذب مشتری است. شرکت های موفق با توسعه و ساخت میکروسایت ها، ویجت ها و ابزارهای رایگان، هر ماه هزاران نفر را جذب میکنند.

قالب فروشگاهی

 

بهترین کتاب بازاریابی برای مخاطب شناسی

خیلی از اوقات افراد و بازاریابان متوجه نیستند که مخاطبشان انسان است و باید کمی در مورد انسان بدانند. به هر حال ما با انسان ها طرف هستیم، پس برای اینکه آن ها را متقاعد کنیم که پول هایشان را به ما بدهد یا به عبارتی آموزش، خدمات یا کالای ما را بخرند و ما را خوشحال کنند باید در قدم اول آن ها و شیوه فکر کردنشان را بشناسیم!

 

 

برای این که با انسان های یک جامعه و سپس در قدم بعدی با شیوه فکر کردن و تصمیمگیری افراد آشنا شویم باید به ترتیب کتاب هایی در زمینه جامعه شناسی و روانشناسی مطالعه کنیم. متاسفانه در هیچ لیست بهترین کتاب بازاریابی چه در وب انگلیسی و چه در وب فارسی به این نکته مهم اشاره نشده است که ما در بازاریابی با انسان طرف هستیم، پس باید انسان ها و انسان را بشناسیم.

 

 

در زمینه جامعه شناسی و روانشناسی کتاب های زیادی وجود دارد که میتوان ساعت ها از خواندن آن لذت برد و نکات بسیار ارزشمندی را چه برای کار مارکتینگ و چه برای بهبود زندگی دریافت کرد. ما در اینجا فرض را بر این میگذاریم که شما میخواهید تازه اولین کتاب های جامعه شناسی و روانشناسی را به عنوان کتاب بازاریابی مطالعه کنید و اطلاعات زیادی در این موارد ندارید.

 

آموزش تولید محتوای متنی

 

 

بهترین کتاب بازاریابی با جامعه شناسی

تا زمانی که جامعه را نشناسیم و ندانیم که مردم به صورت دسته جمعی چطور عمل میکنند چطور میخواهیم محصول مناسبی انتخاب کنیم؟ چطور تبلیغ مناسبی انجام دهیم؟ چطور با مشتریان خودمان به صورت باشگاه مشتریان یا هر شیوه دیگر تعامل داشته باشیم؟

 

برای اینکه بتوانید جامعه را بهتر بشناسید، برای اینکه با شاخه علم جامعه شناسی بدون هیچ پیش نیازی از قبل، آشنا شوید ما به شما کتاب جامعه شناسی اثر آنتونی گیدنز را معرفی و توصیه میکنیم. شما با مطالعه این کتاب با اصول و مبانی جامعه شناسی با زبان بسیار ساده آشنا شده و میتوانید از این علم در کارآفرینی و کسب و کار خود بهره مند شوید.

 

بخشی از این کتاب ارزشمند به عنوان بهترین کتاب بازاریابی:

بهترین کتاب بازاریابی

 

برای خرید و مطالعه این کتاب ارزشمند روی لینک رو به رو کلیک نمایید: خرید  

 

هاست

 

 

 

بهترین کتاب بازاریابی با روانشناسی

برای اینکه بدانیم افراد نسبت به شرایط، محصولات، خدمات، ظاهر ما چه احساسی دارند و چطور در مورد ما و کسبوکارمان فکر میکنند لازم است علم روانشناسی را بدانیم. شاید اگر مجبور باشیم یک و فقط یک زمینه را برای مطالعه بازاریابی انتخاب کنیم، آن چیزی نیست جز علم شیرین، جذاب و کاربردی روانشناسی.

 

در زمینه روانشناسی کتاب های زیادی برای مطالعه وجود دارد که هر کدام یک فرصت شگفت انگیز است و شما را با دنیای مغز و روان مشتری و به طور کل انسان آشنا میکند، اما ما در اینجا یکی از برترین کتاب ها را معرفی میکنیم که شاید هم خواندن آن برای مخاطب عام آسان است و هم تا حد خوبی در زمینه بهترین کتاب بازاریابی میتواند به جا باشد.

 

ما به شما کتاب “وضعیت آخر” یا به انگلیسی I’m OK, You’re OK را معرفی میکنیم. در این کتاب شما با مفاهیم کودک، والد و بالغ درون و نحوه تصمیم گیری افراد در شرایط مختلف آشنا میشوید. احتمالا بعد از خواندن این کتاب علاوه بر زندگی کاریتان، زندگی روحی و روانی شما بسیار بهتر میشود و با خانواده و اطرافیان خود روابط بهتری را میسازید.

 

بخشی از کتاب وضعیت آخر به عنوان بهترین کتاب بازاریابی:

چنین فردی ممکن است گروهی از افراد را تشکیل دهد که خواسته های او را بی چون و چرا به اجرا می گذارند و یا به عبارتی بله قربان گو هستند، این افراد به شدت او را نوازش کرده و مورد تحسین قرار میدهند. از آن جایی که او خودش در وهله ی اول مجبور بوده نوازش هایش را ایجاد کند و ناچار بوده به تنهایی آن گروه از افراد را سامان دهی کند، میداند این نوازش ها معتبر نیستند.

 

هر چه قدر آن ها او را بیشتر مورد تحسین قرار دهند، در نظر او پست تر و حقیرتر میشوند، تا جایی که او پیرو منافع خودش است و به دنبال افراد دیگری از بله قربان‌گوها می‌گردد و تمامی آن ها را رد میکند. این جملع ثبت شده‌ی قدیمی است: “نزدیک شوید تا من به شما اجازه بدهم آن را داشته باشید.” این جمله در آغاز کار مطرح میشود.

برای خرید این کتاب فوق العاده همین الان روی لینک زیر کلیک نمایید:خرید و شروع مطالعه 

 

 

 

بهترین کتاب بازاریابی

در ادامه از دید عوام به بهترین کتاب بازاریابی میپردازیم تا با سایر کتاب های این حوزه آشنا شوید:

 

“نفوذ” نوشته رابرت سیالدینی

احتمالا وقتی صحبت از بهترین کتاب بازاریابی به میان می آید، باید چیزی برای متقاعدسازی افراد داشته باشیم، هر چند که شما میتوانید با آموزش متقاعد سازی ب‌م‌م این مهارت فوق العاده را کسب نمایید.

کتاب نفوذ که در سال 1984 منتشر شد، یک کتاب کلاسیک در دنیای بازاریابی است. رابرت سیالدینی در «نفوذ» شش اصل متقاعدسازی و نحوه اعمال آنها را در بازاریابی بیان می کند. این کتاب بر اساس سال‌ها تحقیق است و مثال‌هایی از زندگی واقعی ارائه می‌کند تا نشان دهد که چگونه اصول در عمل کار می‌کنند. این اصول شامل رفتار متقابل، اثبات اجتماعی، اقتدار، دوست داشتن، کمیابی و تعهد و سازگاری است.

 

 

“مسری” نوشته جونا برگر

جونا برگر استاد بازاریابی در دانشکده وارتون دانشگاه پنسیلوانیا است. او در بهترین کتاب بازاریابی برای یادگیری بازاریابی چریکی (گوریلا مارکتینگ یا بازاریابی پارتیزانی) یعنی «مسری» توضیح می‌دهد که چرا برخی ایده‌ها، محصولات و پیام‌ها ویروسی می‌شوند در حالی که برخی دیگر اینطور نیستند.

او شش عامل کلیدی را شناسایی می‌کند که به محتوای ویروسی کمک می‌کنند: ارز اجتماعی، محرک‌ها، احساسات، عمومی، ارزش عملی و داستان‌ها. این کتاب مملو از مثال‌های واقعی و نکات کاربردی برای بازاریابان است.

 

 

نقطه اوج اثر مالکوم گلدول

“نقطه اوج” یکی دیگر از کتاب های بازاریابی کلاسیک است که توسط مالکوم گلدول نوشته شده است.

در این کتاب بازاریابی، گلدول این ایده را بررسی می کند که تغییرات کوچک می تواند منجر به نتایج بزرگ شود. او از مثال‌های واقعی استفاده می‌کند تا توضیح دهد که چگونه ایده‌ها، محصولات یا روندهای خاص محبوب می‌شوند و چگونه بازاریابان می‌توانند از این روندها سرمایه‌گذاری کنند. این کتاب به راحتی خوانده می شود و بینش های ارزشمندی را در مورد قدرت نفوذ اجتماعی ارائه می دهد.

 

“جایگاه سازی” نوشته آل ریس و جک تروت

“موقعیت یابی” که اولین بار در سال 1981 منتشر شد را هم میتوان جزء لیست بهترین کتاب بازاریابی برای عموم قرار داد. در این کتاب آل ریس و جک تروت اهمیت جایگاه یابی در بازاریابی را توضیح می دهند.

موقعیت یابی در بازار، فرآیند ایجاد یک تصویر یا تصور منحصر به فرد از یک محصول یا برند در ذهن مشتریان است. نویسندگان این اثر جذاب مثال های واقعی و نکات عملی برای ایجاد موقعیت قوی در بازار ارائه می دهند.

 

این مطلب در روززهای آینده آپدیت میشود، اگر برای بخشی از مسیر جذب و فروش نیاز به معرفی کتابی دارید حتما در بخش کامنت ها بپرسید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *