برایان تریسی کیه؟ شغل برایان تریسی چیست؟ + 3 راز او چیست؟!!!

بیوگرافی برایان تریسی

برایان تریسی کیست؟ شغلش چیست؟ راز موفقیت برایان تریسی در زندگی شخصی و کسب و کار چیست؟ بهترین کتاب برایان تریسی کدام است؟ آیا او از ابتدا موفق بوده است؟ آیا او همسر دارد؟ چند بار ازدواج کرده است؟ آیا فرزند دارد؟ شرکت او اسمش چیست؟ درآمدش از کجاست؟

در این مقاله که از سری مقالات ب م م شغل، کسب و کار آموزشی و تدریس است میخواهیم به تمام سوالات بالا پاسخ دهیم و برایان تریسی  را به عنوان یک آدم معروف در کسب و کار (آموزشی) خود و در دنیای بازاریابی، بهتر بشناسیم. همچنین این مقاله ادامه مقالات، فن بیان و بازاریابی محصولات آموزشی است.

 

یک فرصت ویژه

نمیخوای یاد بگیری چند تومن، کجا، چه تبلیغی بری که مشتری زیادِ دست به نقد، جذب کنی؟
دوره زیر بازاریابیت را متحول میکنه! بررسیش که ضرر نداره، همین الان بررسیش کن:

 

 

برایان تریسی کیست؟

اینکه برایاین تریسی کیست شاید برای ما ایرانی ها به دلیل معروفیت کتاب هایی مثل غورباقت را ببوس شاید خیلی جذاب باشد.

برایان تریسی سخنران انگیزشی مشهور، نویسنده و متخصص موفقیت است که بیش از 80 کتاب در زمینه توسعه شخصی و حرفه ای نوشته است. زندگی برایان تریسی که در 5 ژانویه 1944 در شارلوت تاون، جزیره پرنس ادوارد، کانادا به دنیا آمد، گواهی بر قدرت عزم، سخت کوشی و پشتکار است.

 

زندگی اولیه برایان تریسی آسان نبود. او در خانواده ای فقیر بزرگ شد و برای گذران زندگی مجبور به انجام کارهای عجیب و غریب بود. با این حال، او مصمم به موفقیت بود و همیشه به دنبال فرصت هایی برای بهبود خود بود. او در سن 18 سالگی به ارتش کانادا پیوست و بعداً در پست های مختلف فروش و بازاریابی مشغول به کار شد.

 

 

آموزش تبلیغ نویسی

 

 

در سال 1979، برایان تریسی کار خود را به عنوان یک سخنران و مربی حرفه ای با تمرکز بر موضوعاتی مانند توسعه شخصی، مدیریت زمان و رهبری آغاز کرد. اولین کتاب او با نام “حداکثر دستاورد” در سال 1993 منتشر شد و بلافاصله به پرفروش ترین کتاب تبدیل شد. از آن زمان، او کتاب‌های زیادی نوشته است، از جمله «قورباغه را بخور!»، «روانشناسی فروش»، «هدف‌ها!»، «بدون بهانه!» و «قدرت خود انضباطی».

 

فلسفه برایان تریسی بر این ایده استوار است که موفقیت یک موضوع شانسی نیست، بلکه نتیجه تلاش مداوم و تمایل به یادگیری و رشد است. او بر اهمیت تعیین اهداف روشن، ایجاد عادات خوب و اقدام برای دستیابی به نتایج دلخواه تاکید می کند.

 

طی سال‌ها، برایان تریسی سخنرانی‌های کلیدی و برنامه‌های آموزشی بی‌شماری را برای مخاطبان در سراسر جهان ارائه کرده است. مشتریان او شامل شرکت های بزرگی مانند آی بی ام، مک دونالد و تویوتا و همچنین افرادی هستند که به دنبال بهبود زندگی شخصی و حرفه ای خود هستند.

برایان تریسی علاوه بر نویسندگی و گویندگی، در فعالیت های بشردوستانه مختلفی نیز شرکت داشته است. او عضو هیئت مدیره بنیاد سیستیک فیبروزیس بوده و وقت و منابع خود را به سایر موسسات خیریه اهدا کرده است.

 

 

آموزش تبلیغات

 

 

 

علیرغم موفقیتش، برایان تریسی متواضع باقی می ماند و بر ماموریت خود برای کمک به دیگران برای رسیدن به اهدافشان متمرکز است. او همچنان به نوشتن و صحبت در مورد موضوعات مرتبط با پیشرفت شخصی و حرفه ای ادامه می دهد و به عنوان یکی از تاثیرگذارترین سخنرانان انگیزشی زمان ما شناخته می شود.

 

در پایان، زندگی و کار برایان تریسی منبع الهام برای هر کسی است که به دنبال موفقیت و تحقق در زندگی شخصی و حرفه ای خود است. داستان او نشان می دهد که با کار سخت، عزم راسخ و تعهد به یادگیری و رشد، هر کسی می تواند بر چالش های خود غلبه کند و به رویاهای خود دست یابد.

 

 

 

آموزش جامع هدف گذاری

 

 

برایان تریسی این نیست!

خیلی از افراد فکر میکن برایاین تریسی علمه دهر فروش، مذاکره، بازاریابی، آموزش فن بیان و… است!

آیا شما هم جز این افراد هستید؟ شما هم فکر میکنید برایان تریسی دانشمند همه چیز دان است؟ اگر آره باید به شما بگویم که شاید شما با بزرگان حوزه‌های مختلف زیاد آشنا نیستید! شاید تبلیغات رسانه های اجتماعی و مدرسان کم سواد باعث این اتفاق شده‌اند!

آیا منظورمان این است که برایان تریسی و آموزش هایش از جمله کتاب هایی مثل قورباغه را قورت بده، مدیریت زمان و… به درد نمیخورد؟ قطعاً خیر؛

نقطه قوت برایان تریسی این است که مفاهیم را ساده ساده سازی کرده است و شما برای فهم مباعث مختلف نیاز به دانش آکادمیک یا حتی هیچ پیشنیازی ندارید و سریعا میتوانید کتاب های او را مطالعه کنید و ببینید دقیقا منظورش چیست!

اما از طرفی باید بدانیم که عمق مطالب و کتاب های برایان تریسی نسبتا کم است و اگر به دنبال کتاب های مرجع هستید باید مقاله بهترین کتاب بازاریابی و کتاب تدریس را مطالعه نمایید.

 

بازاریابی محتوا

 

 

 

بیوگرافی برایان تریسی

برایان تریسی یک سخنران انگیزشی کانادایی-آمریکایی و نویسنده کتاب‌های متعدد است که در 5 ژانویه 1944 در مرکز پرنس ادوارد یا شارلوت تاون به دنیا آمد (ویکیپدیا).

میتوان گفت برایان تریسی، فردی است که به موفقیت رسیده. او از یک فرد دردسرساز در خانواده‌ای فقیر که برای پرداخت صورت حساب‌ها و قبض‌های خود مشکل داشتند، به یک رئیس و مدیر عامل در سه شرکت چند میلیون دلاری مستقر در سولانا بیچ، کالیفرنیا، رسیده است. در ضمن، یکی از این شرکت‌ها متعلق به خودش است (ویکی پدیا).

او اکنون به طور گسترده به سراسر دنیا از آسیای شرقی و چین تا کشورهای اروپایی و حتی به ایران خودمان به صورت مستمر سفر می‌کند. او در بیش از 80 کشور و در شش قاره جهان سفر و کار کرده است. او به چهار زبان مختلف صحبت می‌کند و پیامی ساده دارد (سایتش):

“من معتقدم با یادگیری و به کارگیری آموخته های خود می توانید هر مشکلی را حل کنید، بر هر مانعی غلبه کنید و به هر هدفی که برای خود تعیین کرده اید برسید.”

گواه، اعتبار و درستی این پیام دستاوردهای شرکت‌های به سرپرستی اوست.

 

او بیش از 40 کتاب تألیف کرده (مقاله رو به رو را بخوانید تا شما هم بتوانید کتاب بنویسید: تولید محتوا متنی ، کتاب تدریس) ، بیش از 300 برنامه آموزشی ویدیویی و صوتی را ضبط کرده و سالانه بیش از 250000 مخاطب زنده را مربیگری (کوچ) کرده است.

 

 

آموزش بازاریابی

 

 

 

تحقیقات و آموزه های او در طی 25 سال توسعه یافته و به برخی از مؤثرترین ابزارهای یادگیری در جهان امروز تبدیل شده است. معروف‌ترین عناوین کتاب‌های او، “استراتژی‌های پیشرفته فروش”، “100 قانون مطلق شکست ناپذیری و موفقیت تجاری” و “21 راز موفقیت میلیونرهای خودساخته” است.

البته همانطور که احتملاً میدانید در ایران دو کتاب قورباغه را قورت بده و روانشناسی فروش بیشتر معروف هستند تا سایر کتاب‌های او.

او همچنین یک مرد خانواده است که با عشق زندگی خود یعنی باربارا ازدواج کرده است. آنها با هم دارای چهار فرزند هستند و در سن دیگو آمریکا زندگی می‌کنند. زندگی او گواهی این نکته و اصل زندگی است که میتوان الی رغم سخت کار کردن می‌توان شاد بود، خانواده تشکیل داد و حتی زندگی لذت بخشی را تجربه کرد و این موارد با هم تداخلی ندارند.

ما به شما برای مطالعه مقاله‌های ب.م.م آموزش تدریس مجازی و روش تدریس را پیشنهاد می کنیم. 

 

 

اعتماد به نفس

 

 

سال‌های اولیه زندگی

برایان در سال 1944 در ونکوور کانادا در طبقه‌ای به دنیا آمد که دغدغه‌های پولی و قبوض چالش دائمی آن طبقه اجتماعی است. پدرش نمی‌توانست کارهای کارگری و معمولی انجام دهد، بنابراین او و سه برادرش عادت داشتند با لباس‌های خیریه زندگی کنند و حتی در رفع نیازهای اولیه خود مانده بودند.

پدر و مادرش شهروندانی شرافت‌مند و با اخلاق بالا بودند، اما در عین حال یک جمله ورد زبانشان بود:

“ما نمی توانیم آن را بپردازیم، ما پول نداریم”

بنابراین آنها در طول سال‌ها با هم در حال جدل کردن بودند. بنابراین، از زمانی که برایان به یاد می‌آورد، او همیشه کنجکاوی داشت که بداند چرا خانواده‌های دیگر از کیفیت زندگی بالاتری برخوردار هستند و در عین حال، در باتلاق نگرانی‌های مالی به سر نمی‌برند.

او زود مدرسه را رها کرد و زندگی جوانی را با کار سخت و حتی طاقت فرسا آغاز کرد. تا اینکه در 20 سالگی سفر را آغاز کرد.

برایان اغلب در مورد این واقعیت صحبت می‌کند: “مردم همان چیزی می شوند که بیشتر اوقات به آن فکر می کنند”.

 

 

عزت نفس

 

 

 

سفر به سراسر جهان

در 20 سالگی، برایان که به اندازه کافی کم زندگی کرده بود و معنی آن را نفهمیده بود، شروع به سفر کرد. قبل از اینکه با کشتی پایش به انگلستان برسد، او ماشین خود را از کانادا (محل زندگی) خارج کرد و سپس در آمریکای شمالی شروع به گشت و گذار کرد.

بعد از آنکه با کشتی به انگلستان رسید، مدتی بعد سفر خود را با رفتن به فرانسه، اسپانیا و حتی جبل الطارق ادامه داد. این سفر او هشت سال به طول انجامید و در طول این ماجراجویی (چنان که خود برایان تریسی تعریف می‌کند) با خطرها و البته دوستان زیادی آشنا شد.

با جان سالم به در بردن از خطرات و ماجراجویی‌های فراوان، مسیر زندگی او شکل گرفت و در کنار دکتر آلبرت شیوایتزر معروف در آفریقای جنوبی مشغول به کار شد. او همچنین در رشته شوتوکان کاراته تمرین کرد و کمربند مشکی را کسب نمود!

پس از دو سال زندگی در ژوهانسبورگ، او (دکتر آلبرت) را ترک و به سفرهای خود را ادامه داد. او مدت کوتاهی در لندن کار کرد و سپس در مناطقی از اروپا و خاورمیانه به گشت و گذار پرداخت. سرانجام از هند خارج، به مالزی و سنگاپور رفت تا در نهایت دوباره به مدت دو سال در تایلند مستقر شود.

برایان تریسی در طول این سال‌ها طبق گفته‌هایش به بیش از 80 کشور دنیا سفر کرده و در اکثر آن‌ها بیش از یک سفر کاری و سمینار حضور داشته است.

 

 

فلسفه زندگی برایان تریسی

فلسفه زندگی برایان تریسی

شاید درک فلسفه برایان تریسی برای برخی دشوار باشد، اما او فردی است که طرفداران زیادی در سراسر جهان پیدا کرده و همچنین ارتباطات گسترده‌ای با نتایج فوق‌العاده موفقیت‌آمیز به دست آورده است (سایت شخصی):

“بخوان، گوش کن، پیوسته یاد بگیر و رشد کن. اگر واقعاً بخواهی، می‌توانی هر چیزی را یاد بگیری.”

برای 50 سال، او این کار را انجام داده است. او روزی سه ساعت مطالعه می‌کند و بین 6000 تا 7000 کتاب را به پایان رسانده است. او می گوید:

“هرگز اجازه ندهید ماشین شما در حال حرکت باشد، بدون اینکه چیزی یاد بگیرید. هر کتاب و سمیناری که تصور کنید به صورت صوتی در دسترس است.”

فلسفه او زمانی به ذهنش رسید که برای مدت طولانی ولگرد بود و تصور می‌کرد زندگی نتیجه شرایط بیرونی است (خارج از کنترل خودش). اما او از خواب بیدار شد و متوجه شد که مسئول زندگی خودش بوده. این به او بستگی داشت که فعالانه به دنبال پاسخ باشد و او تنها کسی بود که می‌توانست در مورد آن کاری انجام دهد. او بعدها در زندگی خود به نوشتن شگفت انگیزترین کتاب پرداخت که هزاران نفر را متحول کرد: با عنوان “بدون بهانه”.

 

 

قانون جذب

 

 

سفر توسعه شخصی

وقتی بالاخره از خواب بیدار شد و فهمید، او تنها کسی بود که می‌توانست خود را به یک فرد موفق یا شکست خورده، تبدیل کند، کار فروش را شروع کرد و این شروع یک تغییر بزرگ در زندگی او بود.

هر چند به طور معمول در ابتدا او فروشنده آماتوری بود که در آمد بالایی نداشت، اما پس از پرسش از سایر فروشندگان موفق و مطالعه زیاد، او شروع به هدف گذاری و رسیدن به آن اهداف کرد.

یکی از این اهداف تبدیل شدن به موفق‌ترین فروشنده بود و او با تمام وجود آن را دنبال کرد. او تمام آنچه را که می‌توانست آموخت و راه‌های زیادی را برای نزدیک شدن به فروش امتحان کرد، تا اینکه «مدیر شماره یک فروش» شد.

همین الان مقالات بهترین شغل و آموزش تدریس را بخوانید.

پس از تسلط بر فروش، به سمت مشاغل بزرگتر و بهتر رفت (توسعه املاک، تئوری کسب و کار، بازاریابی). تقریباً هر کاری که به او محول میشد در آن عالی بود. کتاب‌های بسیار زیاد در زمینه‌های مختلف را مطالعه کرد و در بسیاری از زمینه‌ها متخصص شد. در نهایت به سمت مدیر عاملی یک شرکت توسعه ۲۶۵ میلیون دلاری دست یافت.

اهداف والای او باعث شد که او وظایف مشاوری در سطح بالا را انجام دهد، که معادل چندین میلیارد دلار به علاوه شرکت‌ها، مسئول برنامه‌ریزی استراتژیک و توسعه سازمانی بودند.

در طول 30 سال گذشته، او آموخته های خود را جمع آوری کرده و برای ساختن آموزش‌های فوق‌العاده برای افراد و کسب و کارها به کار گرفته است. او همانند هر مدرس دیگری اشتیاق دارد که این اطلاعات را به کسانی که آموزش‌پذیر هستند و می‌خواهند با آموخته‌هایش رشد کنند، منتقل کند. از طریق آزمایش‌ها و خطاهایش، و کار سخت قدیمی، او به سفیر موفقیت در جهان امروز تبدیل شده است.

او برای رسیدن به خواسته‌های خود و انتقال این اطلاعات، دانشگاهی به نام دانشگاه خود را توسعه داده است که اسم آن موسسه بین‌المللی برایان تریسی است که در سن دیگو، کالیفرنیا قرار دارد.

 

 

آموزش هوش هیجانی

 

 

یادگیری از بهترین‌ها

برایان متعهد شد که از اوایل دهه 20 خود به یک یادگیرنده مادام العمر تبدیل شود، زیرا شروع به خواندن تمام آثار کلاسیک مانند ناپلئون هیل، کلود بریستول، اورسون سوئت مارسدن و دیگران کرد. او خواننده‌ای مشتاق بود (و هنوز هم هست) و تا به امروز بیش از 7000 کتاب را مطالع کرده است!

او به طور مداوم و گسترده کتاب‌هایی با موضوعات مختلف را می‌خواند. هر چیزی! از تربیت کودکان تا تاریخ جهان، اقتصاد تا فیکولوژی. علایق شخصی او عامل محدود کننده‌ای برای مطالعه او نبوده است.

در سال 1981، او تصمیم گرفت تمام آموخته‌های خود را در یک سیستم جامع برای خودیاری موفقیت جمع آوری کند، و خرد و تجربیات خود را در جهان منتشر کند تا همه از آن یاد بگیرند و رشد کنند. او گفته است:

“در سمینارهای زیادی شرکت کرده که همگی دچار کمبودهای نسبتاً زیادی بوده است”

بنابراین او تصمیم گرفت آموزشی با کیفیت بسیار بالاتر خلق کند.

 

 

آموزش استارت آپ

 

 

اهمیت کنترل احساسات از دید برایان تریسی

او میگوید باید به مجموعه‌ای از اصول پایبند باشیم که مهمترین آن: پذیرفتن مسئولیت احساسات خود ( هر کسی باید توانایی کنترل احساسات خود را داشته باشد)، باید در مورد اهدافی که برای خود تعیین می‌کنید شفاف باشید و اجازه ندهید احساسات شما قضاوت‌های شما را تحت الشعاع قرار دهد، یا افکار منفی عجولانه شما را وادار کند که برای دستیابی به موفقیت بد رفتار کنید.

او می‌گوید که:

“احساسات منفی باعث می شود مغز شما خاموش شود و نتیجه آن، قضاوت ضعیف و تصمیم گیری بد است.”

و در حقیقت توصیه میکند، برای موفقیت، ما باید با مثبت اندیشی، درک شفاف و خودآگاهی، در جهت بهبود شرایط خود گام برداریم و در این مسیر مسئولیت تصمیم‌گیری و انتخابات خود را بر عهده بگیریم.

 

پرسونال برندینگ

 

 

نکات برجسته شغلی

رویکرد پویا او در آموزش و تدریس باعث شده است که بیش از 5000000 نفر را در سراسر ایالات متحده آمریکا، کانادا و 55 کشور دیگر در سراسر جهان تحت تاثیر آموزش‌های او قرار بگیرند.

او موضوعات گسترده‌ای از اقتصاد، توسعه شخصی، و تاریخ و فلسفه کسب و کار مطالعه کرده است و در بسیاری از زمینه ها متخصص شده است.

او با یادگیری پرشور خود به عنوان سخنران اصلی سمینارها و وبینارها، سالانه به جمعیت 250000 نفری آموزش میدهد.

او همچنین مشاور تجاری و اجرایی بیش از 1000 شرکت در سراسر جهان بوده. برایان تریسی در مورد موضوعاتی مانند فروش و بازاریابی، عزت نفس و تعیین هدف و چگونگی ایجاد تغییرات روانی که باعث موفقیت فوری و طولانی مدت می شود، آموزش‌هایی به صورت، آموزش تدریس مجازی، کتاب‌های چاپی و الکترونیکی، وبینار، سخنرانی، دوره‌ها و پکیج‌های آموزشی دانلودی و … تولید کرده است.

اگر مهندسید و به دنبال کسب و کار هستید، بهترین شغل مهندسی، شغل مهندسی مکانیک، شغل برق و مهندسی برق قدرت را بخوانید.

او مدیر عامل شرکت خود، برایان تریسی اینترنشنال است، که در آن افراد و شرکت ها را به طور مداوم با تمرکز بر دستیابی به اهداف شخصی و همچنین تجاری، سریع و کارآمد آموزش و توسعه می‌دهد. نتایج تمرینات او به هزاران نفر کمک می‌کند تا در زمان رکورد اقتصادی، به اهداف خود برسند.

او همچنین یک نویسنده معتبر با بیش از 45 کتاب بوده که به ده ها زبان از جمله فارسی ترجمه شده است.

 

 

 

دلایل موفقیت برایان تریسی

 

 

 

دستاوردها

بسیاری از کتاب‌های تالیفی یا مشترک او شامل عناوینی مانند «حداکثر دستاوردها، قورباغه را قورت بده، مدیریت زمان، هدف‌گذاری و 100 قانونی که منجبر به شکست ناپذری و موفقیت تجاری میشود» هستند که توانسته‌اند در سطح جهانی از نظر فروش موفق شوند. همچنین، این عناوین و بسیاری دیگر از کتاب‌های او به بسیاری از زبان‌ها از جمله فارسی ترجمه شده‌اند.

او بیش از 300 دوره آموزشی صوتی و تصویری و کتاب پرفروش در سطح جهانی “روانشناسی موفقیت” را تولید کرده است. او یک دانشگاه فوق العاده ایجاد کرده که هر ساله تعداد زیادی از افراد را آموزش می‌دهد و در ست مثل هدف ب م م، “راهی به سوی آزادی مالی” را برای هر کسی که مایل به یادگیری است هموار می‌کند.

او یک مرد خانواده خوشبخت است و به همراه همسرش باربارا در حال تربیت 4 فرزند هستند.

مطالعه زندگی برایان تریسی به ما نشان میدهد که میتوان بدون هیچ شروع کرد و علاوه بر موفق شدن در زندگی کاری و شخصی به دیگران هم کمک کرد که به موفقیت برسند.

همین الان مقالات بهترین شغل برای افراد برونگرا و بهترین شغل برای افراد درونگرا و شغل مناسب برای افراد ENFJ است.

برایان تریسی با پیمودن مسیر زندگی خود به ما یاد میدهد که مطالعه، آموزش و هدفمند بودن سه رکن اساسی برای پیمودن راه موفقیت در زندگی است. همچنین به ما نشان میدهد که مهم نیست چه قدر از نظر مالی غنی باشی، تدریس بهترین راه برای درآمدزایی و بهبود عزت نفس است.

 

 

آموزش ایمیل مارکتینگ

 

 

او در چندین مصاحبه در مورد فلسفه‌اش در مورد موفقیت گفته است:

“از طریق یادگیری و به کارگیری آن یادگیری، شما می‌توانید هر مشکلی را حل کنید، بر هر مانعی غلبه کنید و به هر هدفی که برای خود تعیین کرده‌اید دست یابید.”

همچنین در مصاحبه‌اش با شبکه تلویزیونی گفته:

“برایان هرگز از یادگیری چیزهای جدید دست نمی‌کشد، زیرا متوجه است که یک عمر یادگیری شما را در جمع بزرگانی قرار می‌دهد که قبلاً این راه را سپری کرده‌اند!”

برایان تریسی خود را یک مربی و مدرس میداند که به افراد کمک می‌کند زندگی بهتری برای خود بسازند و همچنین به کسب و کارها در جهت افزایش درآمدزایی با آموزش‌های بازاریابی، فروش، مدیریت، استراتژی و … کمک می‌کند. همچنین او شرکت‌هایی را اداره می‌کند که در ادامه در مورد آن صحبت می‌کنیم.

سه چیزی که احتمالاً درباره برایان تریسی نمی‌دانید

در ادامه به بررسی سه موضوعی که احتمالاً درباره برایان تریسی نمیدانستید میپردازیم:

1. او شرکت خود به نام برایان تریسی اینترنشنال را دارد!

برایان تریسی اینترنشنال شرکتی است که برای کمک به مردم برای افزایش اعتماد به نفس و همچنین پرورش تاجران و بازاریابان آینده شهرت برجسته‌ای دارد. برایان به‌عنوان رئیس و مدیر اجرایی شرکتی که در سال 1984 تأسیس کرد، خدمت می‌کند. شرکتی که دفتر مرکزی آن در سن دیگو، کالیفرنیا است، او در مربیگری عوامل کلیدی برای دستیابی به موفقیت افراد و سازمان‌ها تخصص دارد.

در 35 سال گذشته، برایان تریسی اینترنشنال بر آموزش افراد برای مدیریت زمان، تعیین اهداف و توسعه عزت نفس متمرکز بوده است. همچنین به آنها مهارت های رهبری و اینکه چگونه محرک خلاقیت خود باشند را به آنها یاد داده است.

پیشنهاد مطالعه مقاله: بهترین قالب آموزشی

 

 

کنترل خشم

 

 

 

2. او رئیس سه شرکت است!

شایان ذکر است که برایان تریسی قبل از تاسیس شرکت خود به عنوان مدیر اجرایی یک شرکت توسعه به ارزش 265 میلیون دلار کار می‌کرد. موفقیت او باعث شده است که مردم به سازمان‌های و شرکت‌های به سرپرستی او، اعتماد کنند و در حال حاضر رئیس سه شرکت چند میلیون دلاری است.

شرکت‌هایی که در Solana Beach، کالیفرنیا مستقر هستند، به آموزش افراد در زمینه فروش، مهارت‌های رهبری، روان‌شناسی موفقیت و استراتژی‌های تجاری مشغول هستند.

3. او یکی از پر فوروش‌ترین سخنرانان در سمینارها و وبینارها است!

در چهار دهه گذشته، برایان زندگی خود را وقف سخنرانی عمومی و کنفرانس‌های تجاری پیشرو در سراسر جهان کرده است. او به خود می‌بالد که برای بیش از هزار شرکت در زمینه‌های مختلف، سکینار و وبینار برگزار کرده است.

برای موفقیت در زمینه برگزاری وبینار مقالات بدون تبلیغات زیر را بخوانید:

آموزش تولید محتوای آموزشی

آموزش برگزاری وبینار

بهترین سایت برگزاری وبینار

تجهیزات تولید محتوا

تجهیزات نورپردازی

میکروفون برای پادکست

او یکی از پرطرفدارترین سخنرانان عمومی در کل جهان بوده زیرا سالانه به طور متوسط میزبان بیش از 250000 نفر از مشتاقان یادگیری است.

برایان تریسی در بیش از چهل سال فعالیت حرفه‌ای خود، بیش از 5000 اجلاس را با بیش از 5000000 مخاطب در بیش از 70 کشور جهان سازماندهی و برگزار کرده است.

به گزارش مجله پروداکتیو، برایان تریسی:

گفت که هر چه بیشتر صحبت کند، بیشتر در مورد آن کامل می‌شود. او اضافه کرد که مردم همچنین باید یاد بگیرند تا بتوانند در مورد کاری که دوست دارند توسعه پیدا کنند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *