افزایش فالوور اینستاگرام با 9 راهی که فکرش را نمیکنی!

افزایش فالوور اینستاگرام

 

افزایش فالوور اینستاگرام را از چه راهی و با چه استراتژی شروع کنیم؟ راهکارهای رایگان افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟ ارزانترین روش افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟ از چه راهی تعداد دنبال کنندگان فعال و پول بده را افزایش دهیم؟

اگر شما هم هدفتان این است که با افزایش فالوور اینستاگرام، کسب و کار خود را نجات دهید و یا هر هدف غیر پولی دیگری مثل دل خودتان، پُز دادن، رو کم کنی و موارد اینچنینی دارید، همراه من بمانید تا بهترین روش ها را با هم بررسی کنیم.

برای موفقیت در افزایش فالوور اینستاگرام لازم است علاوه بر این آموزش، آموزش های رایگان زیر را به خاطر داشته باشید:

 

افزایش فالوور اینستاگرام به چه دردی میخوره؟

اینستاگرام (+) یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی امروزی است که بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال در سراسر جهان (+) و بیش از 48 میلیون کاربر ایرانی دارد.

با چنین پایگاه کاربری گسترده، جای تعجب نیست که کسب و کارها، تأثیرگذاران و افراد، به طور یکسان همه در تلاش هستند تا فالوورهای خود را در این پلتفرم جذاب افزایش دهند.

فقط کافی است کمی با این روش ها جلو برویم تا ببینیم لذت مشهور شدن خودمان یا کسب و کارمان چه فرصت های جذابی را برای ما شکوفا میکند.

فقط کافی است با این راهکارهای افزایش فالوور اینستاگرام 1000 دنبال کننده جدید و البته درست و حسابی (طبق چیزی که به آن نیاز دارید) به دست آورید.

اگر کسب و کار هستید، 1000 مشتری بالفعل جدید و اگر به دنبال شهرت یا حتی پیدا کردن نیمه گم شده خود هستید، 1000 فرد جدید شما را خواهند شناخت!

افزایش فالوور اینستاگرام میتواند یکی از بهترین راه های افزایش فروش و به دنبال افزایش درآمد باشد که شاید برای ما بیش از پیش بصرفد بر روی آن وقت بگذاریم و این راهکارها را به گوش جان بسپاریم.

 

آموزش فن بیان

 

 

چه زمانی به فکر افزایش فالوور اینستاگرام باشیم؟

یکی از مهمترین چالش های افرادی که تازه اکانت اینستاگرام خود را ساخته اند این است که چه زمانی به سراغ راه های افزایش فالوور برویم؟ آیا باید به صورت طبیعی تعداد دنبال کنندگانمان به عدد خاصی برسد بعد تکنیک هایی که در ادامه معرفی میکنیم را انجام دهیم یا خیر؟

این یک اشتباه است که متاسفانه تخم آن را یکسری مدرسینی که فکر میکنند خدای آموزش دیجیتال مارکتینگ هستند در ذهن مخاطبان کاشتند تا ما را معتاد به محتواهای دو زاریشان نگه دارند و با خود بگوییم ای وای دست نگه دارم تا بشود 1000 تا دنبال کننده بعد میرم سراغ روش ها!

عجیب است که بعضی از ما گول این افراد شارلاتان را میخوریم و مثلا چند هفته یا حتی چندین هفته منتظر 1000 فالوور میمانیم بدون این که خودمان به فکر افزایش فالوور اینستاگرام بیافتیم.

خلاصه که از همان لحظه که تصمیم به ساخت یک اکانت یا پیج اینستاگرامی گرفتیم باید به فکر افزایش فالوور هم باشیم.

 

یک فرصت ویژه

نمیخوای یاد بگیری از اینستاگرام مشتری رایگان جذب کنی؟
هنوز ایرانی‌ها داخل اینستاگرام هستن! نگذار این فرصت از دستت بره، حداقل بررسیش کن، بررسی که ضرر نداره:

 

بهترین راه های افزایش فالوور اینستاگرام

در زیر میخواهیم بپردازیم به اصل داستان و ببینیم بهترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام کدام است و بر اساس بودجه، زمان و هدفمان یک یا چند راه معرفی شده را انجام دهیم.

اما قبل از معرفی باید بگوییم که خرید فالوور، استفاده از اپلیکیشن ها و ربات های افزایش فالوور اینستاگرام همه و همه نابود کننده پیج هستند و بیش از این جمله وقتمان را برای این خزعبلات تلف نمیکنیم!

 

افزایش فالوور اینستاگرام

 

1. اسم و رسم

شاید باورش یکم برای بعضی از افراد سخت باشد، اما چه در شروع راه اندازی یک پیج و چه در زمانی که به درآمد رسیده و چندین هزار یا چند صد هزار یا حتی چندین میلیون دنبال کننده دارد یک چیز خیلی میتواند به پیشرفت آن کمک بزرگی نماید و آن چیزی نیست جز نام برند!

در حقیقت زمانی که یک پیج، یک برند یا یک فردی اسم جذابی داشته باشد بیشتر در ذهن میماند و بیشتر افراد به هم بهصورت دهان به دهان پیشنهاد میدهند.

الان فکر کنید کسی بخواهد گوشی موبایل بخرد اولین کسی که در ذهنمان می آید احتمالا موبونیوز و بعد از آن اهورا نیازی است!

حالا فکر کنید که این افراد و پیج ها یک اسم کمتر جذاب و خاص داشتند، شاید فرایند افزایش فالوور اینستاگرام آن ها مدت زمان خیلی بیشتری طول میکشید، به حال چیزی که میدانیم این است که اولین پایه برندسازی و identity branding انتخاب نام مناسب است.

شاید اگر فیلم بنیانگذار که در مورد شرکت مک دونالد را دیده باشید آن دالوگ را دیده اید که وقتی اواخر فیلم میپرسند که چرا مک دونالد، نقش اصلی میگوید معلوم است به خاطر اسمش!

برای اینکه از این روش افزایش فالوور اینستاگرام بتوانید بهره ببرید یا در دوره طراحی برند شرکت کنید یا از خدمات طراحی نام برند استفاده نمایید.

 

 

کسب درآمد با گوشی

 

 

2. بیو یا بایو

یکی دیگر از بهترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام همین نوشتن یک بیو جذاب است که میتواند افراد زیادی را به دنبال کردن شما ترغیب نماید.

مزیت شما چیست؟ شعار شما در زندگی یا کسب و کارتان چیست؟ چه چیزی باعث میشود شما نسبت به افراد هم حوزه و رقبایتان خاص باشید؟ چرا شما فالوو شوید ولی پیج کناریتان نه؟

بعد از اینکه یک اسم درست و حسابی انتخاب کردیم نوبت به مزیت رقابتی، دیدگاه ما، روش خاصمان و موارد اینچنینی است که باید بر اساس محصول، خدمت، آموزش، خودمان یا هر چیز دیگری که به دنبال ارائه آن هستیم، طراحی و استفاده کنیم.

به عنوان مثال شعار ما در ب‌م‌م این است:

ببین و بده

مختصر و مفید، دیدگاه ما نسبت به آموزش را بیان میکند، چون ما اعتقاد داریم باید مدام در حال یادگیری باشیم و از هر طریقی شده باید به دیگران هم یاد بدهیم تا هر چه سریعتر همه در کنار هم رشد کنیم.

شما هم میتوانید از خدمات طراحی شعار برند ما استفاده نمایید تا بر اساس مخاطبان و کسبوکارتان یک شعار جذاب طراحی نماییم.

 

 

بهترین فروشگاه اینترنتی

 

 

3. لوگو

افراد (از جمله خود ما) معمولا دوست دارند افراد و کسب و کارهای حرفه ای را دنبال کنند و نه یک تازه به دوران رسیده را!

یکی دیگر از روش های افزایش فالوور اینستاگرام، جذب مشتری بیشتر و اعتماد سازی این است که یک لوگو حرفه ای و با اصول بازاریابی داشته باشیم.

شما میتوانید برای افزایش فالوور اینستاگرام از این روش، با خواندن مقاله آموزش طراحی لوگو اصول طراحی لوگو بر مبنای بازاریابی را بشناسید یا در دوره طراحی برند شرکت کنید تا یاد بگیرید نام، شعار و لوگو جذابی برای کسب و کار خود بسازید.

همچنین شما میتوانید از خدمات طراحی لوگو ب‌م‌م بهره ببرید.

 

4. تداوم

یکی از مهم ترین کارهایی که می توانید برای افزایش فالوور اینستاگرام خود انجام دهید، تولید محتوای مداوم است.

برای موفقیت در شبکه های اجتماعی از جمله همین اینستاگرام باید حداقل یک بار در روز پست بگذاریم، اما در حالت ایده آل، باید چندین بار در روز پست و ریلز تولید و انتشار دهیم.

هرچه بیشتر پست کنیم، شانس بیشتری برای دسترسی به افراد جدید و ارائه محتوای خود در مقابل مخاطبان وسیع تری خواهیم داشت.

برای اینکه بتوانید محتواها و سناریوهای جذابی بنویسید تا خیالتان از افزایش فالوور با محتوا راحت شود به شما پیشنهاد میکنم آموزش های زیر را بررسی نمایید:

همچنین اگر به دنبال موفقیت هر چه سریعتر هستید به شما توصیه میکنم در دوره فوق العاده زیر که ابتکاری ترین روش تولید محتوا برای جذب مشتری و افزایش فالوور اینستاگرام است، شرکت نمایید:

 

آموزش وبینار

 

5. هشتگ

استفاده از هشتگ یکی از ساده ترین راه ها برای افزایش فالوور اینستاگرام است. وقتی از هشتگ ها استفاده می کنید، پست های شما برای افرادی که به دنبال آن کلمات کلیدی هستند قابل کشف تر می شود. شما باید سعی کنید از ترکیبی از هشتگ های محبوب و خاص که به محتوای شما مرتبط هستند استفاده کنید.

 

6. تعامل با فالوور

تعامل با فالوورهای خود یک راه عالی برای ایجاد رابطه با آنها و افزایش فالوورهای اینستاگرام و حتی افزایش فروش شما است.

به نظرات پست‌های خود پاسخ دهید، پست‌های دیگران را لایک کنید و در مورد آنها نظر دهید، و به افرادی که به محتوای شما علاقه‌مند هستند پیام ارسال کنید. وقتی با فالوورهای خود درگیر می شوید، به آنها نشان می دهید که به آنها اهمیت می دهید و احتمال اینکه شما را دنبال کنند و با محتوای شما درگیر شوند، بیشتر است.

 

 

بهترین هاست

 

 

7. همکاری

همکاری با سایر اکانت های اینستاگرام یک راه عالی برای افزایش فالوور اینستاگرام شماست. به دنبال حساب هایی بگردید که مخاطبان هدف مشابهی با شما دارند و با آنها تماس بگیرید تا ببینید آیا آنها علاقه مند به همکاری هستند یا خیر.

ما می توانیم در تولید و ارائه لایو، پست یا یک استوری همکاری کنیم و این باعث می شود در معرض مخاطبان جدیدی قرار بگیریم.

 

8. استوری

استوری اینستاگرام یک راه عالی برای افزایش فالوور اینستاگرام شماست.

استوری راهی سریع و آسان برای به اشتراک گذاشتن (شِر یا share) محتوای شما با فالوورهای شما هستند که فالوورهای روح و غیر فعال شما را فعال میکند و این باعث ارسال سیگنال به اینستاگرام برای بردن اکانت شما به اکسپلور باشد.

همچنین ممکن است استوری شما به افراد جدید ارسال شود و این راهی عالی برای دستیابی به افراد جدید هستند.

می‌توانید از هشتگ‌ها و برچسب‌های مکان در استوری‌های خود استفاده کنید و این یک راه ایده آل برای افزایش فالوور اینستاگرام شما است که به شما کمک می‌کند مخاطبان بیشتری را جذب کنید.

 

 

اعتماد به نفس

 

 

9. تبلیغ

استفاده از تبلیغات راه دیگری برای افزایش فالوور است. تبلیغات اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که مخاطبان خاصی را هدف قرار دهید و به افراد جدیدی که به محتوای شما علاقه مند هستند دسترسی پیدا کنید.

شما می توانید انواع مختلفی از تبلیغات مانند تبلیغات عکسی، تبلیغات ویدئویی، تبلیغات اسلایدی را به صورت پست، استوری و ریلز اجرا کنید و این به شما کمک می کند تا مخاطبان بیشتری را جذب کنید.

 

یک فرصت ویژه

نمیخوای یاد بگیری چند تومن، کجا، چه تبلیغی بری که مشتری زیادِ دست به نقد، جذب کنی؟
دوره زیر بازاریابیت را متحول میکنه! بررسیش که ضرر نداره، همین الان بررسیش کن:

 

 

اگر میخواهید تبلیغات پر بازده ای برای کسب و کار خود طراحی کنید به شما پیشنهاد میکنم دوره ب‌م‌م تبلیغات را بررسی نمایید.

 

جمع بندی

در پایان، افزایش فالوور اینستاگرام شما نیازمند زمان و تلاش است، اما قطعاً قابل دستیابی است. با ارسال مداوم، استفاده از هشتگ، تعامل با فالوورهای خود، همکاری با سایر حساب ها، استفاده از استوری اینستاگرام، ارسال محتوای با کیفیت بالا و استفاده از تبلیغات اینستاگرام، می توانید فالوورهای خود را افزایش دهید و حضور قدرتمندی در این پلتفرم ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *