ساخت کمپین بازاریابی

 

9,800,000 تومان

 • طراحان: تیم بازاریابی ب م م
 • زمان طراحی: از یک هفته تا یک ماه.
 • نحوه ارائه: ویدئو ضبط شده بین 20 دقیقه تا یک ساعت.
 • پشتیبانی: یک ماه – چت واتساپ با محمد نیکبخت (موسس ب‌م‌م) 

برای ثبت سفارش فرم زیر را تکمیل نمایید:

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

طراحی کمپین بازاریابی

کمپین بازاریابی چیست؟

کمپین بازاریابی، یعنی بازاریابی که هوشمندانه طراحی و اجرا می‌شود! یعنی به جای آنکه فکر کنیم هر مخاطبی عاشق و سینه چاک آموزش و به خصوص آموزش‌های ماست با گام‌های هوشمندانه‌ای او را از یک فرد بی‌تفاوت به یک خریدار همراه تبدیل کنیم! 

یک مثال ساده!

احتمالاً برایان تریسی را می‌شناسیم. اگر به سایت او مراجعه کنیم، در صفحه اصلی وب‌سایت او با صحنه زیر مواجه می‌شوید:

کمپین بازاریابی ب م م - برایان تریسی

احتمالاً خیلی از افراد علاقه‌مند و مخاطب برایان تریسی و آموزش‌هایش بلافاصله بعد از دیدن آموزش رایگان برایان تریسی روی این دکمه کلیک می‌کنند و با صحنه زیر مواجه می‌شوند:

کمپین بازاریابی ب م م - برایان تریسی 2

بعد از آنکه ایمیل را وارد کردیم، از ما اسم کامل را می‌خواهد:

طراحی کمپین بازاریابی ب م م - برایان تریسی 3

بعد از ثبت ایمیل و اسم کامل با صحنه زیر مواجه می‌شویم:

طراحی کمپین بازاریابی ب م م - برایان تریسی 4

بله، به جای اینکه جناب برایان تریسی معروف بگوید بیایید این محصول 133 دلاری را با تخفیف، 27 دلار بخرید، در چند گام ساده ما را آماده کرد. البته جناب برایان تریسی کار را همینجا تمام نمی‌کند و اگر شما این محصول 27 دلاری را بخرید، او…

به این سادگی هم شاید نباشد!

شاید با خواندن متن بالا با خود بگویید استاد طراحی کمپین شدم، یک محصول رایگان، پیشنهاد محصول ارزان و در نهایت ایمیل مارکتینگ و ثروتمند شدن!

اما این فقط یک مثال ساده بود تا شما با مفهوم کمپین آشنا شوید وگرنه برایان تریسی با چندین سال سابقه، نوشتن تعداد زیادی کتاب و شهرت فراوان، فقط توانسته در حدود 140/000 نفر را (تا تاریخ دی 1400) مجاب به دانلود محصول رایگان بکند!

طراحی کمپین بازاریابی ب م م

ما در ب م م با مطالعه و بررسی برترین و پرفروشترین مدرسان و مجموعه‌های آموزشی  ایران و جهان، کمپین‌های مختلف آن‌ها را مهندسی معکوس کرده و روند آن‌ها را به دست آورده‌ایم.

همچنین با ترکیب این کمپین‌ها و اضافه کردن گام‌های ابتکاری و متناسب با اخلاقیات و روان مخاطبان ایرانی، کمپین‌های جدید و اختصاصی را طراحی کرده‌ایم که به افزایش چشم‌گیر درآمد کسب‌وکارهای آموزشی-ایرانی کمک کند.

بهترین راه برای طراحی سایت، یادگیری خودمان است.     

مراحل طراحی کمپین بازاریابی

 1. بعد از پرداخت ثبت نام شما قطعی است.
 2. ارسال فرم اطلاعات برای شما: در این مرحله برای طراحی یک کمپین بازاریابی دقیقاً متناسب با کسب‌وکار شما، فرمی برای شما ارسال می‌شود تا اطلاعات دقیق کسب‌وکار خود، مثل حوزه فعالیت،محصولات آموزشی، بودجه بخش بازاریابی و… را به ما اطلاع دهید.
 3. تحلیل بازار حوزه شما: در این مرحله ما با تحلیل بازاری که شما در آن فعالیت دارید، چالش‌ها و فرصت‌ها را بررسی می‌کنیم.
 4. تحلیل رقبای شما: در این مرحله ما بزرگترین رقبای بازار شما را مورد بررسی قرار داده تا اطلاعات و نحوه بازاریابی آن‌ها را استخراج کنیم.
 5. تحلیل کسب‌وکارهای آموزشی بین‌المللی در حوزه شما: در این مرحله نزدیک‌ترین کسب‌وکارهای موفق آموزشی بین‌المللی به حوزه شما را بررسی می‌کنیم (حتی اگر حوزه شما کنکور است در این مرحله ما برای آن راه‌حل داریم!)
 6. طوفان فکری: در این مرحله محمد نیکبخت (سرپرست ب م م) و سایر اعضای ب م م با توجه به اطلاعات به دست آمده در مراحل قبلی و تجربیات خود به طوفان فکری در مورد طراحی کمپین بازاریابی برای شما می‌پردازد تا انواع کمپین‌هایی که برای شما بهترین نتیجه را دارد مورد بررسی قرار گیرد و هیچ‌کدام از قلم نیافتد.
 7. انتخاب بهینه‌ترین کمپین بازاریابی برای کسب‌وکار شما: در این مرحله با توجه به همه پارامترهای کسب‌وکار شما از جمله بودجه تبلیغاتی، محدودیت زمانی و… بهینه‌ترین کمپین بازاریابی برای شما انتخاب و طراحی می‌شود.
 8. ضبط ویدئو آموزشی: در این مرحله محمد نیکبخت یک ویدئو آموزشی با مدت زمان 20 دقیقه تا یک ساعت برای شما ضبط کرده و در آن از صفر و بدون نیاز به داشتن هیچ دانش بازاریابی، مراحل دقیق اجرای کمپین بازاریابی را به صورت قدم به قدم و با زبان بسیار ساده به شما یا مسئول بازاریابی کسب‌وکار آموزشی شما، توضیح می‌دهد.
 9. پشتیبانی: بعد از ارسال ویدئو آموزشی، تا یک ماه هر سوالی در زمینه مراحل پیاده‌سازی کمپین بازاریابی طراحی شده داشتید، شخصاً توسط محمد نیکبخت پاسخ داده می‌شود.      

سوالات متداول

تفاوت طراحی کمپین بازاریابی با مشاوره خصوصی چیست؟

در مشاوره خصوصی، محمد نیکبخت به صحبت‌های شما در زمینه کسب‌وکارتان گوش می‌کند. سوالاتی می‌پرسد و در نهایت درباره سوالات شما، راهکارهایی که به نظرش می‌رسد را مطرح می‌کند.

اما در طراحی کمپین بازاریابی محمد نیکبخت به همراه کل تیم ب م م ساعت‌ها به طراحی بهینه‌ترین کمپین بازاریابی برای شما می‌پردازد.

پس اگر چالش خاصی در کمپین بازاریابی خود، تبلیغات، مسائل فنی سایت و… دارد به شما مشاوره خصوصی را توصیه می‌کنیم ولی اگر فقط به دنبال افزایش درآمد چشم‌گیر هستید نه پاسخ به سوالات مشخص، طراحی کمپین بازاریابی را تهیه نمایید.

آیا کمپین طراحی شده توسط خود محمد نیک‌بخت انجام می‌شود؟

خیر، کمپین طراحی شده توسط همه اعضای تیم ب م م از جمله محمد نیک‌بخت انجام می‌شود تا از جنبه‌های مختلف، بهینه‌ترین کمپین بازاریابی طراحی شود.

در ویدیو طراحی کمپین بازاریابی چه مطالبی گفته می‌شود؟

اینکه دقیقاً به شما چه می‌گوییم از قبل مشخص نیست و بعد از تحلیل کسب‌وکارتان، رقبای شما، بازاری که در آن کار می‌کنید و… قابل ارائه دقیق است. ولی به عنوان یک مثال ساده به شما می‌گوییم، با چه نظم و زمان‌بندی مشخصی:

چه کلماتی را با چه بازاریابی محتوایی سئو کنید، کجا تبلیغ کنید، چه محصولاتی تولید کنید، با چه افراد و مجموعه‌هایی همکاری کنید و در شبکه‌های اجتماعی با چه موضوعاتی محتوا تولید کنید و… .

البته بدیهی است که در طراحی کمپین بازاریابی، آموزش سئو، آموزش تبلیغات و… به شما نمی‌دهیم زیرا این مباحث از طراحی کمپین بازاریابی جداست.  

بعد از تهیه طراحی کمپین بازاریابی چه‌قدر زمان می‌برد تا ویدیوی آنرا دریافت کنیم؟

بسته به حوزه فعالیت و سطح کار شما، از یک هفته تا نهایتاً یک ماه.