قوانین سایت

صفحه قوانین و مقررات حاضر به‌مثابه یک توافق است که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از سایت ب م م استفاده می‌نمایند تابع این توافق هستند. ب م م می‌تواند برای ارائه بهتر خدمات خود، نسبت به به‌روزرسانی و ایجاد تغییرات در قوانین و مقررات سایت، با ذکر دقیق تاریخ، اقدام نماید و از کاربران هم انتظار می‌رود نسبت به تغییرات انجام پذیرفته آگاهی کامل کسب نمایند.
کاربر با خرید محصول از وبسایت توافقنامه فوق را تایید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید موارد فوق نیست.
طرفین قرارداد مشتری وبسایت که به اختصار در این قرارداد مشتری و وبسایت ب م م با آدرس bememim.com می‌باشد که در این قرارداد به اختصار ب م م نامیده می‌شود.

قوانین و مقررات سایت ب م م

ماده 1: تعاریف

1-1: قوانین جمهوری اسلامی ایران: منظور از قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و مقرراتی است که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به‌صورت لازم‌الاجرا درآمده باشد. ازجمله قوانینی که سایت ب م م تابع آن می‌باشد قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از مصرف‌کننده است.
1-2: توافق: منظور از توافق، صفحه قوانین و مقررات حاضر می‌باشد که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و تنظیم‌کننده روابط بین ب م م و کاربران است.
1-3: مشتری (کاربر): شخص یا شرکتی که در وب‌سایت ب م م خریدی انجام می‌دهد و بابت دریافت محصول یا خدمات هزینه پرداخت می‌کند.
1-4: سایت: در توافق حاضر هرکجا از کلمه «سایت» استفاده شده است منظور وبسایت ب م م است.
1-5: محصولات آموزشی: منظور از محصولات آموزشی، تمام آموزش‌هایی است که در بخش «محصولات» یا بخش‌های دیگر سایت ب م م موجود است. چه این آموزش‌ها به‌صورت دانلودی باشد چه فیزیکی، چه کتاب، چه دی‌وی‌دی آموزشی، چه آموزش ضبط‌شده باشد چه دوره آنلاین و یا دوره حضوری.
1-6: بخش پشتیبانی: دپارتمان پشتیبانی ب م م که از طریق صفحه پشتیبانی و همچنین صفحه تماس‌ با ما به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ خواهد داد.

ماده 2: موضوع فعالیت سایت ب م م

2-1: سایت ب م م در زمینه آموزش توسعه فردی مدرسان، رشد کسب و کار، دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی و فروش کسب‌وکارهای آموزشی فعالیت می‌کند و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
2-2: خدمات سایت ب م م به‌طورکلی به شرح زیر است:

  • دوره‌های آموزشی، آموزش‌های تدریس
  • دوره‌های آموزشی افزایش درآمد مدرسان

ماده 3: حساب کاربری

3-1: عضویت و ایجاد حساب کاربری در سایت ب م م رایگان می‌باشد. اشخاص برای عضویت باید به بخش عضویت مراجعه نمایند. ثبت‌نام در سایت و تکمیل فرم عضویت که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل دریافت می‌شود به‌منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات سایت ب م م می‌باشد.
3-2: هر شخصی که به هر مقصود و به هراندازه‌ای از سایت ب م م استفاده نماید به معنای آن است که از تمام قوانین و مقررات سایت آگاهی کامل دارد و آن را به‌صورت کامل پذیرفته و تابع آن می‌باشد.
3-3: هر شخصی فقط می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و در صورتی ‌که بعدا مشخص شود شخصی بیش از یک حساب کاربری داشته است، سایت ب م م می‌تواند آن حساب‌ها را حذف و دسترسی کاربر به پروفایل کاربری خود را قطع نماید و کاربر نیز حق هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به این اقدام ب م م را ندارد.
3-4: اشخاص برای عضویت در سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خودشان استفاده نمایند و سایت ب م م هیچ‌گونه مسئولیتی در ازای تخلف از این ماده ندارد.
3-5: درصورتی‌که معلوم شود شخصی با نام و حساب کاربری جعلی اقدام به خرید محصولات و یا استفاده از سایت نموده است، ب م م می‌تواند نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید. در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد شد.
3-6: اشخاص باید در ایجاد حساب کاربری خود دقت کافی نمایند تا اطلاعات و مشخصات واقعی خود را صحیح و کامل ثبت نمایند. ب م م مسئولیتی در قبال نادرست بودن اطلاعات کاربر ندارد.
3-7: در صورتی که معلوم شود شخصی به تبلیغات منفی، نادرست، ناروا و یا مغرضانه علیه ب م م پرداخته یا می‌پردازد، خواه این فعالیت‌ها در فضای آنلاین باشد خواه آفلاین، ب م م می‌تواند حساب کاربر را حذف و شخص خاطی را از سایت اخراج نماید.

ماده 4: مسئولیت‌های ب م م

4-1: اطلاعات کاربران نزد سایت محفوظ است و ب م م تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام می‌دهد و سعی می‌کند از امکانات و زیرساخت‌های لازم برای این مقصود استفاده نماید.
4-2: سایت ب م م تمام تلاش خود را می‌نماید تا آموزش‌ها و خدمات باکیفیت به کاربران ارائه دهد و پذیرای پیشنهادات و انتقادات باشد.
4-3: سایت ب م م تمام تلاش خود را جهت به‌روزرسانی صفحات و مطالب خود می‌نماید. سایت می‌تواند بنا به هر دلیلی به‌صورت آزادانه اقدام به حذف یا از دسترس خارج نمودن موقتی یا دائمی صفحه خاصی از سایت نماید و این اقدام حقی برای اعتراض به کاربران نمی‌دهد.

ماده5: مسئولیت‌های کاربر

5-1: کاربر باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا باشد و اطلاعاتی مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور را نزد خود محرمانه نگه دارد. در صورت تخلف از مفاد این ماده و افشای اطلاعات کاربر، سایت ب م م هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت‌ها و عواقب بر عهده خود کاربر است.
5-2: اشخاص نباید حساب کاربری خود را، به هر هدفی، نزد شخص یا اشخاص دیگری بسپارند. ب م م فقط به شخصی که مالک حساب می‌باشد خدمات می‌دهد. درصورتی‌که بر اثر استفاده هم‌زمان از حساب کاربری یا انتقال آن به دیگری مشکلی ایجاد شود تمام مسئولیت‌ها بر عهده کاربر است و ب م م هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. ضمن آن‌که درصورتی ‌که معلوم شود چند نفر به‌صورت هم‌زمان از یک حساب کاربری و محصولات آموزشی استفاده می‌نمایند ب م م می‌تواند بنا به صلاح‌دید اقدامات لازم را انجام دهد.
5-3: کاربران متعهد هستند تمام محصولات آموزشی را که خریداری می‌نمایند به‌صورت شخصی استفاده نمایند و از به اشتراک گذاشتن آن‌ها در فضای آنلاین یا آفلاین، به‌صورت مستقیم یا باواسطه، خودداری نماید. در صورت تخلف از مفاد این ماده و انتشار یا انتقال محصولات آموزشی، ب م م حق پیگیری‌های قضایی و قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد و وکلای ب م م نسبت به شکایت‌های قانونی اقدام خواهند نمود.
5-4: کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.
5-5: کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را از دست می‌دهد.

ماده 6: مالکیت فکری

6-1: تمام محتوای سایت ب م م مانند محتوای مقالات، محصولات آموزشی، لوگو، تصاویر، صوت‌ها، ویدیوها و … متعلق به مجموعه ب م م است و بدون موافقت و اجازه ب م م، هیچ‌کس اجازه استفاده، کپی، بازآفرینی و یا هرگونه اقدام خلاف قانون دیگری را نسبت به هر یک از موارد ذکرشده و امثال آن ندارد.
6-2: شایان ذکر است اگر محتوای سایت از منبع داخلی یا خارجی دیگری اخذشده باشد به آن منبع ارجاع داده ‌شده است.

ماده 7: ثبت و ارسال سفارش

7-1: درصورتی‌که محصول خریداری‌شده توسط کاربر، به‌صورت دانلودی باشد، کاربر می‌تواند از بخش پروفایل کاربری به محتوای آموزشی دسترسی داشته باشد. همچنین ایمیلی نیز که حاوی فاکتور خرید و لینک دانلود می‌باشد به آدرس ایمیلی که خریدار ثبت کرده است ارسال می‌گردد. در صورت عدم دریافت ایمیل تایید خرید، حقی از خریدار در خصوص دسترسی به محتوای خریداری‌شده زایل نمی‌گردد.
7-2: درصورتی‌که محصول خریداری‌شده به‌صورت فیزیکی باشد کاربر باید دقت نماید تا آدرس و کدپستی محل دریافت را کاملاً دقیق و صحیح وارد نماید. درصورتی‌که آدرس اعلام‌شده از سوی کاربر غیردقیق باشد و محصول به خریدار نرسد ب م م هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. در خصوص محصولات فیزیکی نیز ایمیلی که حاوی فاکتور خرید است برای خریدار ارسال می‌گردد و در صورت عدم دریافت ایمیل حقی از خریدار نسبت به استفاده از محتوای خریداری‌شده زایل نمی‌گردد.
7-3: زمان ارسال محصولات فیزیکی معمولاً پنج روز کاری می‌باشد که ممکن است زودتر یا دیرتر تحویل شود. زمان ارسال سفارش‌هایی که در روزهای تعطیل ثبت می‌شود بعد از اولین روز تعطیلات محاسبه خواهد شد.
7-4: درصورتی‌که تراکنش کاربر ناموفق باشد و وجهی از حساب کاربر کسر گردد، مبلغ کسر شده به‌صورت خودکار از طرف بانک مربوطه ظرف هفتاد و دو ساعت مسترد خواهد شد.
7-5: درصورتی‌که کاربر در پرداخت اشتباهی انجام دهد، مانند آنکه یک محصول آموزشی‌ای را بیش از یک‌بار به سبد خرید اضافه نماید، باید درخواست خود را مبنی بر استرداد وجوه اضافی به شرکت ب م م اعلام دارد. از زمان اعلام کاربر به شرکت ب م م، وجوه مربوطه حداقل از هفتاد و دو ساعت بعد و فقط به همان حسابی که خرید از آن انجام‌شده مسترد خواهد شد. در صورت بروز اشتباه در خریدهایی که به‌صورت کارت به کارت انجام می‌شود نیز همین حکم جاری است.
7-6: ب م م تمام محصولات فیزیکی را به‌صورت کاملا سالم به اداره پست تحویل می‌دهد و اداره پست هم متعهد است با رعایت نکات ایمنی محصولات را به مقصد برساند. بااین‌وجود درصورتی‌که محصول ارسال‌شده دچار نقص و اشکالی باشد خریدار باید ظرف هفت روز به ب م م موضوع را اطلاع دهد تا رسیدگی‌های لازم انجام شود.
7-7: اگر براثر اشتباه سایت، محصولی موجود اعلام شده باشد درصورتی‌که موجودی آن صفر باشد، سایت این حق را دارد تا سفارش را باطل نماید.
7-8: اگر بر اثر اشتباه، قیمت محصولی کمتر یا بیشتر اعلام شود، سایت می‌تواند خریدهای قبلی را باطل نماید تا ثبت سفارش با قیمت اصلی انجام پذیرد.

ماده 8: ارتباطات

8-1: کاربر با ثبت‌نام در سایت یا ثبت کردن ایمیل در بخش‌های مختلف سایت و یا ارائه سایر اطلاعات تماس مانند شماره موبایل این حق را به سایت می‌دهد تا سایت در زمان‌هایی که صلاح می‌داند ایمیل‌ها یا پیامک‌هایی ارسال نماید. دریافت این ایمیل‌ها و پیامک‌ها اجباری نیست و ب م م این امکان را به کاربر می‌دهد تا به‌دلخواه خود بتواند از دریافت این پیام‌ها انصراف دهد.
8-2: اطلاعات تماسی که کاربر در سایت ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و …، تنها اطلاعات موثقی است که سایت آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. ب م م تمام مکاتبات و پیگیری‌ها را از طریق همین اطلاعات تماس انجام می‌دهد و خود را در قبال اطلاعات تماسی دیگری پاسخگو و مسئول نمی‌داند.
8-3: در صورت تغییر هر یک از اطلاعات، طبق ((2-8))، کاربر باید مراتب را به سایت اطلاع‌رسانی نماید. اگر کاربر در ارائه اطلاعات جدید کوتاهی نماید هیچ مسئولیتی متوجه ب م م نخواهد بود.
8-4: کاربر می‌تواند از طریق راه‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» سایت نوشته شده، با ب م م در ارتباط باشد.
8-5: ب م م فقط از شماره‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» نوشته شده، استفاده می‌نماید. درصورتی‌که پیامی غیر از شماره‌های اعلام‌شده دریافت کردید اولا توجه نمایید که مرجع ارسال پیام‌ها ب م م نیست و ثانیاً مراتب تخلف را به وسیله یکی از راه‌های صفحه ارتباط با ما، گزارش دهید تا از طریق مراجع قانونی و قضایی نسبت به سوءاستفاده‌ها اقدام شود.

ماده 9: نظرات

9-1: کاربر می‌تواند در بخش‌های مختلف سایت که امکان ثبت نظر وجود دارد نظر خود را ثبت کند.
9-2: نظرات باید به فارسی نوشته شده باشد.
9-3: نظرات فقط باید در خصوص موضوع همان محتوا باشد و کاربر به‌هیچ‌وجه اجازه ندارد درباره مسائل متفرقه مانند مسائل مذهبی و سیاسی نظری ثبت نماید.
9-4: کاربر حق ندارد به شخص یا اشخاص دیگری توهین نماید یا نظری را بیان کند که مبین نقض حقوق دیگری باشد.
9-5: سایت می‌تواند در نظرات تغییر و اصلاح ایجاد نماید و یا به‌کلی از انتشار آن‌ها جلوگیری به عمل آورد.
9-6: سایت می‌تواند در مواقعی که صلاح می‌داند اقدام به حذف یا ایجاد تغییر در نظرات بنماید. مانند مواقعی که کاربر اطلاعات تماس شخصی یا لینکی را در نظر خود درج می‌نماید.
9-7: در صورت نقض موارد ((3-9)) و ((4-9))، ب م م می‌تواند کاربر را از سایت اخراج نماید و حساب کاربری وی را حذف کند.

ماده 10: تبلیغات در ب م م

10-1: درصورتی‌که تبلیغاتی در سایت ب م م انجام شود، ب م م هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به محتوای تبلیغ‌شده ندارد و تمام تصمیم‌گیری‌ها و مسئولیت‌ها بر عهده خود کاربران هست.
10-2: درصورتی‌که مدرسی قصد انجام تبلیغات در سایت ب م م را داشته باشد، باید موضوع را به وسیله‌ی یکی از راه‌های ارتباطی موجود در صفحه تماس با ما،با ب م م در میان بگذارد. پس از بررسی و در صورت تایید موضوع، تبلیغات طبق شرایط و ضوابطی که برای شخص ارسال می‌گردد انجام خواهد شد.

ماده 11: فورس ماژور

منظور از فورس ماژور اتفاقاتی با منشا خارجی است که خارج از اراده سایت بوده و بدون پیش‌بینی پیش‌آمده باشد؛ مانند قطع سرتاسری اینترنت. در صورت وقوع فورس ماژور ب م م هیچ مسئولیتی مانند از دسترس خارج شدن سایت نخواهد داشت. همچنین در مواقعی ممکن است بنا به دلایلی سایت با مشکلاتی مانند از دسترس خارج شدن یا کندی مواجه شود که در این صورت نیز ب م م مسئولیتی ندارد.
ماده دوازده: نمایندگی فروش محصولات
تمام محتواهای سایت ب م م از جمله محصولات ، مقالات و آموزش‌های رایگان(هدایا) ب م م فقط از طریق سایت ب م م به نشانی bememim.com عرضه می‌شود. هیچ‌یک از محصولات ب م م در هیچ مرجع دیگری قابل‌ ارائه نیست. در صورت مشاهده تخلف لطفاً مراتب را به وسیله یکی از راه‌های موجود در صفحه تماس با ما ،اطلاع دهید.